letadlo ico Levné letenky do Maine
USA Amerika

Maine je nejsevernější a zároveň nejzápadnější stát kontinentální části USA. Nachází se na východním pobřeží státu u Atlantského oceánu v Nové Anglii. Maine má celkem 1,3 milionu obyvatel. Hlavním městem státu je Augusta, kde žije necelých 20 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Časové pásmo Maine je -5 hodin. Kupte si levné letenky do Maine z Prahy ještě dnes.

Letenky Maine

Podnebí v Maine

I když se stát Maine nachází na pobřeží, jeho klima je vlhké kontinentální. Během zimních měsíců je celý stát zasněžený, přičemž teploty se pohybují kolem 0°C, ale často klesají i pod bod mrazu. Léta jsou vlhká a horká s teplotami kolem 25°C. Průměrné roční srážky se pohybují kolem 1 000 mm. Zabookujte si levné letenky do Maine na letní období.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26


Do Maine za turistickými cíli

Kromě nádherné přírody se v Maine nachází i další místa, která byste neměli minout, až sem poletíte na dovolenou. V hlavním městě Augustě můžete vidět například Národní dům, Blaine House, což je dům guvernéra Maine, nebo národní muzeum Maine. Důležitým městem státu je Portland, kde najdete starý přístav, Victoria Mansion, dům, který byl postaven v polovině 19. století a stal se národní památkou, nebo historický maják Portland Head Light. V Maine se nachází také národní památka pevnost Fort Knox. Kupte si levné letenky do Maine z Prahy a vydejte se do USA za kulturou.

Za přírodou do Maine

Maine je proslulá svou divokou přírodou, do které se můžete vypravit i vy. V lesích se nachází velký počet losů a medvědů černých. Kromě nich jsou v Maine také lišky, norci, vydry, lasice, rysové, jeleni a další zvířata. Nejvýznamnější národní park, do kterého se můžete po koupení levných letenek do Maine vypravit, je Acadia National Park.

Levné letenky do Maine

Chcete se podívat do USA? Tak využijte jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky do Maine. Levné letenky do Maine teď seženete skoro zadarmo, stačí si je rezervovat online hned teď. Letenky do Maine jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Maine je 10 hodin a 45 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si letenky do Maine z Prahy ještě dnes.

Letenka Maine

Maine a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Maine snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Maine vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace