letadlo ico Levné letenky do Pierre

Pierre je hlavní město amerického státu Jižní Dakota, který se nachází v severní části středních Spojených států amerických, a zároveň krajské sídlo okresu Hughes County. Leží na pravém břehu řeky Missouri, přičemž se jedná o druhé nejméně zalidněné hlavní město v USA. V Pierre žije pouhých 13 000 obyvatel, kteří mluví anglicky a platí americkým dolarem. I vy se sem můžete podívat, když si zakoupíte levné letenky do Pierre z Prahy.

Letenky Praha - Pierre

Pierre Regional Airport

Zkratka letiště: PIR
Letenky do USA - Pierre

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Pierre

Pierre Regional Airport je název letiště, které slouží městu Pierre a které se nachází asi 5 kilometrů východně od centra. Toto regionální letiště má IATA značení PIR. Skládá se ze dvou příletových a vzletových ranvejí z asfaltu, na kterých je každý rok provedeno přes 32 000 letových operací. Pasažéři jsou na letišti v Pierre obsluhováni v jednom terminálu, kudy jich ročně projde přibližně 15 000. Levné letenky do Pierre jsou teď s odletem z Prahy a lze je sehnat za výhodné ceny, tak neváhejte. Do centra města se z letiště v Pierre dostanete autobusem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Pierre - místní čas: 22:09
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 44.36832, -100.350967
Vzdálenost z Prahy: 7769 km


Do Pierre za turistickými cíli

V Pierre najdete mnoho zajímavých míst, která jsou cílem turistů ze všech koutů světa. Dominantou města je státní kapitol Jižní Dakoty, který stojí nedaleko břehu řeky Missouri, postavený v renesančním, koloniálním a klasicistním stylu na počátku 20. století. Za prohlídku stojí také zdejší metodistický kostel, katolický kostel svatého Petra a Pavla, pomník před parlamentem a Pierre Historic Homes. Nezapomeňte se také projít po březích řeky Missouri, kde najdete soustředěnou městskou zeleň. Levné letenky do Pierre z Prahy jsou za akční ceny, tak je zamluvte, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Pierre

Chcete letět do USA, ale obáváte se drahých letenek? Tak to vás jistě potěší tato nabídka, kdy si můžete koupit levné letenky do Pierre s odletem z Prahy za naprosto výhodné ceny. Levné letenky do Pierre z Prahy si snadno objednáte online z pohodlí svého domova na kdy jen chcete. Průměrná doba letu je z Prahy do Pierre asi 13 hodin. Nezmeškejte příležitost a levné letenky do Pierre z Prahy si zabookujte ještě dnes.


Počasí Pierre

slunce

12°C

Východ slunce: 8:02

Západ: 17:02

Pátek

sluncepolojasno

8°C

teplota 11°C 6°C

Sobota

zataženodrobné sněžení

1°C

teplota 2°C -1°C

Neděle

zataženo

-1°C

teplota 2°C -4°C

Pondělí

sluncepolojasno

1°C

teplota 5°C -2°C

Letenka Pierre

Pierre se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Pierre - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pierre.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace