letadlo ico Levné letenky do Pescara

Pescara se nachází na východě střední Itálie na břehu Adriatického moře asi 200 km východně od Říma. Je to moderní město s bohatou historií, které se pyšní nádhernými plážemi, kulturními památkami a úžasnou gastronomií. Město je obklopeno horami a lesy, což činí z Pescary ideální destinaci pro milovníky přírody. Turisté mohou navštívit mnoho muzeí, galerií a parků nebo se vydat na prohlídku starobylých budov.

Letenky Praha - Pescara

Pescara Airport

Zkratka letiště: PSR
Letenky do Itálie - Pescara

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Pescara


Pescara z Prahy - letenky do Itálie za 1659 Kč
Pescara z Prahy - letenky do Itálie za 1659 Kč

10. 1.  |Pescara je přímořské město ve střední Itálii. Nachází na pobřeží Adriatického moře. V Pescaře si nejvíc užijete její přírodní krásy, jako jsou pláže, lesy a hory.  Pescara se nachází ve ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Pescaře

Nejbližší mezinárodní letiště je Abruzzo International Airport (PSR), které se nachází asi 8 km od centra města Pescara. Letiště poskytuje lety do celé Evropy i mimo ni. Kromě toho existuje několik dalších letišť ve vzdálenosti do 100 km od Pescary. Pro cestu z letiště do centra města jsou k dispozici autobusy, taxi nebo pronajaté vozy.

Pescara
Aktuální kurz: 1 EUR = 23.73
Pescara - místní čas: 17:15
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 42.460239, 14.21021
Vzdálenost z Prahy: 848 km


Navštivte turistické cíle v Pescaře

Pescara nabízí širokou škálu turistických atrakcí. Mezi hlavní turistické cíle patří např. Náměstí Garibaldi s fontánami, socha Giuseppe Garibaldiho a katedrála San Cetteo; Palazzo del Governo; Muzeum umění moderny; Castello di Lombardia; Náměstí della Rinascita; Park Villa Comunale; Náměstí XX Settembre; a další. Navštivte tato místa s levnými letenkami z Prahy do Pescary a objevte skrytou krásu Itálie!

Kupte si letenky do Pescara v Itálii

Užijte si slunce, moře a historii Itálie s levnými letenkami z Prahy do Pescary. Vychutnejte si krásnou scenérii, kterou nabízí město Pescara a okolí. Prozkoumejte památky, restaurace a obchody a užijte si atmosféru italského života. 


Počasí Pescara

zataženodeštík

6°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 17:22

Úterý

sluncepolojasno

7°C

teplota 9°C 5°C

Středa

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 5°C

Čtvrtek

zataženodeštík

6°C

teplota 8°C 5°C

Pátek

sluncepolojasno

8°C

teplota 9°C 5°C

Sobota

slunce

11°C

teplota 12°C 9°C

Letenka Pescara

Pescara se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Pescara - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pescara.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace