letadlo ico Levné letenky do Pensacoly

Pensacola je nejzápadnější město Floridy, ležící na pobřeží Mexického zálivu. Přístav je chráněn Pensacola Beach a částí poloostrova táhnoucího se od města Navarre. V Pensacole žije asi 51 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku USA. Panasacola má mnoho přezdívek, mezi které patří například i „Město pěti vlajek“ nebo „Západní brána do slunečního státu“. Levné letenky do Pensacoly jsou rychle pryč, proto si je nezapomeňte rezervovat včas.

Letenky Praha - Pensacola

NAS Pensacola (Forrest Sherman Field)

Zkratka letiště: NPA
Letenky do USA - Pensacola

Najdi nejlevnější letenku

NOLF Saufley

Zkratka letiště: NUN
Letenky do USA - Pensacola

Najdi nejlevnější letenku

Pensacola Regional Airport

Zkratka letiště: PNS
Letenky do USA - Pensacola

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Pensacola

Mezinárodní letiště Pensacola International Airport s označením PNS, známé také jako Pensacola Gulf Coast Regional Airport, leží 6 kilometrů severovýchodně od centra města Pensacola. Nachází se tu jeden terminál se dvanácti bránami a dvě vzletové dráhy. Ročně tohoto letiště využije přes 700 000 cestujících. Transfer do města zajišťují taxíky a místní doprava.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Pensacola - místní čas: 1:32
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 30.42131, -87.216911
Vzdálenost z Prahy: 8221 km


Do Pensacoly za turistickými cíli

Jako ve správném přístavu i v Pensacole se nachází maják, který dodnes lodím pomáhá s orientací. Jedná se o třetí napodobeninu původní věže Aurora Borealis. Zajímavé jsou také pevnosti, které ve městě najdete, přičemž mezi nejznámější patří pevnost Barrancas z 19. století. I návštěva zdejšího hřbitova je zážitkem – jmenuje se Barrancas National Cemetery a nachází se tu přes 32 000 náhrobků. V centru Pensacoly najdete také starý kostel z první poloviny 19. století a v  okolí města Perdido Key State Park. Na všechno se můžete přijet osobně podívat – stačí si zakoupit levné letenky do této destinace.

Levné letenky do Pensacoly

Na Floridu, konkrétně do města Pensacola, se nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Letenky za akční ceny si klidně hned teď můžete objednat online – je to snadné a rychlé. Průměrná doba letu do Pensacoly z Prahy je 15,5 hodiny. Neváhejte s rezervací levných letenek do Pensacoly, protože rychle mizí.


Počasí Pensacola

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 5:49

Západ: 19:42

Pondělí

sluncedeštík

30°C

teplota 34°C 26°C

Úterý

sluncepolojasno

31°C

teplota 35°C 25°C

Středa

zataženo

26°C

teplota 33°C 22°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

26°C

teplota 31°C 20°C

Letenka Pensacola

Pensacola se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Pensacola - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Pensacoly.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace