letadlo ico Levné letenky do Patna

Patna je hlavní a největší město indického státu Bihár, který se nachází na severovýchodě země. Jedná se o druhé největší město ve východní části Indie a jedno z nejstarších nepřetržitě osídlených měst. Patnu najdete v regionu Magadha na jižním břehu řeky Gangy. V Patně žije v centru přibližně 1,6 milionu lidí, s metropolitní oblastí je to potom 2,2 milionu lidí. Úředními jazyky jsou tu angličtina a hindština, měnou je indická rupie. Nepromeškejte tuto příležitost a kupte si levné letenky do Patny z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Patna

Lok Nayak Jayaprakash Airport (Patna Airport)

Zkratka letiště: PAT
Letenky do Indie - Patna

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Patně

Jai Prakash Narayan International Airport je název mezinárodního letiště, které se nachází přibližně 5 kilometrů jihozápadně od centra Patny. Jedná se o dvacáté třetí nejrušnější letiště v Indii a jeho IATA značení je PAT. Letiště v Patně se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 1,1 milionu. Do města se pak z letiště v Patně dostanou snadno autobusem nebo taxíkem. Nebo si kupte levné letenky do Patny z Prahy a půjčte si auto na letišti, abyste mohli za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Patna - místní čas: 9:05
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 25.6, 85.116669
Vzdálenost z Prahy: 6503 km


Do Patny za turistickými cíli

Až budete v Patně, zajděte se podívat na stúpu v parku Buddha Smriti Park, sochu Mahatma Gándího v Gandhi Maidan, což je velká zelená plocha ve městě, historický chrám Mahavir Mandir, stúpa Golghar z 18. století, kostel svaté Panny Marie, který je nejstarší v Biháru a je znám také jako Padri Ki Haveli či Patna Muzeum. V Patně se nachází opravdu mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Všechno to přitom můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Patny z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Levné letenky do Patny

Leťte se podívat na památky a kulturu Indie, nyní vás taková cesta vyjde opravdu lacino. Stačí si objednat levné letenky do Patny, které jsou navíc s odletem z Prahy, za výhodné ceny. Levné letenky do Patny z Prahy si můžete snadno a rychle rezervovat online a to z pohodlí vašeho domova. Určitě příliš dlouho neotálejte a zabookujte si levné letenky do Patny z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Patny je zhruba 11,5 hodiny.


Počasí Patna

slunce

35°C

Východ slunce: 5:22

Západ: 18:13

Úterý

sluncepolojasno

37°C

teplota 43°C 33°C

Středa

zataženo

37°C

teplota 43°C 32°C

Čtvrtek

zataženo

36°C

teplota 41°C 32°C

Pátek

sluncepolojasno

36°C

teplota 42°C 31°C

Letenka Patna

Patna se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Patna - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Patna.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist