letadlo ico Levné letenky do Osijek

Osijek je čtvrté největší chorvatské město, které najdete ve východním regionu Slavonie jako správní středisko okresu Osijek-Baranja. Leží na pravém břehu řeky Drávy, 33 kilometrů západně od hranic se Srbskem a 40 kilometrů jižně od hranic s Maďarskem. V Osijeku žije přes 100 000 obyvatel, kteří tu mluví chorvatsky a platí kunami. Levné letenky do Osijeku z Prahy jsou dostupné každému, objednat si je lze online na internetu.

Letenky Praha - Osijek

Osijek Airport

Zkratka letiště: OSI
Letenky do Chorvatska - Osijek

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Osijeku

Osijek Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 20 kilometrů jihovýchodně od Osijeku. Jeho IATA kód je OSI. Toto letiště v Osijeku má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a také jeden terminál, kde je každý rok obslouženo mnoho cestujících z domácích i zahraničních destinací. Obslouženo jich tu bývá kolem 30 000. Doprava do města je z letiště v Osijeku do města zajištěna formou autobusových linek a taxi služeb. Zabookujte si levné letenky do Osijeku z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 HRK = 3.43
Osijek - místní čas: 3:23
Časové pásmo: Europe/Zagreb (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.551109, 18.69389
Vzdálenost z Prahy: 597 km


Do Osijeku za turistickými cíli

Osijek je velmi oblíbenou turistickou destinací, pro velký počet nádherných památek. Najdete zde především stavby barokního charakteru. Nejvýznamnější památkou Osijeku je náměstí Trg Ante Starčevica, dále je tu barokní citadela Tvrda z 18. století, promenáda podle řeky Drávy a závěsný most. Klid a relaxaci najdete v městském parku krále Petra Krešimira IV. a parku Tomislava, které patří mezi přírodní národní chráněné památky. Za zmínku jistě také ještě stojí katedrála svatého Petra a Pavla s druhou nejvyšší věží v Chorvatsku. Vystavěna je v novogotickém architektonickém stylu. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Osijeku z Prahy za akční ceny.

Levné letenky do Osijeku

Užijte si tu pravou dovolenou v Chorvatsku a poznejte město Osijek a to za nízké ceny. Levné letenky do Osijeku jsou s odletem přímo z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online. Objednat levné letenky do Osijeku z Prahy můžete i z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Osijeku asi 2 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě moc dlouho nečekejte a zabookujte si levné letenky do Osijeku z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Osijek

sluncepolojasno

20°C

Východ slunce: 6:04

Západ: 19:26

Úterý

zataženoMrholení

5°C

teplota 7°C 3°C

Středa

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 5°C

Čtvrtek

zataženo

10°C

teplota 12°C 6°C

Pátek

sluncepolojasno

12°C

teplota 14°C 7°C

Letenka Osijek

Osijek se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Osijek - Chorvatsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Osijek.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist