letadlo ico Levné letenky do Orlanda

Orlando International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na Floridě asi 10 kilometrů jihovýchodně od Orlanda. Jedná se o druhé nejrušnější letiště Floridy a jedno z nejzaměstnanějších v USA. Jeho IATA značení, které najdete napsané na letence, je MCO a otevřeno bylo v roce 1976. Mezinárodní letiště Orlando má čtyři betonové příletové a vzletové ranveje a jeden betonový heliport. Každý rok je tu ve dvou terminálech A a B obslouženo přes 38,8 milionu pasažérů z domácích i zahraničních destinací. Pokud chcete být jedním z nich, tak si kupte levnou letenku na Orlando International Airport z Prahy a užijte si let.

Letenky Praha - Orlando

Kissimmee Gateway Airport

Zkratka letiště: ISM
Letenky do USA - Orlando

Najdi nejlevnější letenku

Orlando Executive Airport

Zkratka letiště: ORL
Letenky do USA - Orlando

Najdi nejlevnější letenku

Orlando International Airport

Zkratka letiště: MCO
Letenky do USA - Orlando

Najdi nejlevnější letenku

Dostupnost do města z letiště Orlando International Airport

Z mezinárodního letiště Orlando můžete do města vyrazit například místním metro systémem Lynx nebo městskými autobusovými linkami. Pokud jste se sem vypravili do Disneyworldu, můžete do hotelů jet speciálním kouzelným expresem. Z Orlando International Airport jezdí dále také taxíky, objednat si můžete i limuzínu nebo si vypůjčit auto. Pro netradiční dopravu do Orlanda slouží také vrtulníky. Dopřejte si tu pravou dovolenou a zaleťte si na dovolenou na Floridu, když si rezervujete levné letenky na letiště Orlando z Prahy, vyjde vás to na malé peníze.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27
Orlando - místní čas: 2:17
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 28.53834, -81.379242
Vzdálenost z Prahy: 8003 km


Levné letenky na mezinárodní letiště Orlando

Lákala by vás dovolená na Floridě, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Tak nyní už nemusíte, protože si lze snadno a rychle objednat levné letenky na Orlando International Airport. Ty jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je přibližně 12 hodin. Využijte této jedinečné příležitosti a zabookujte si levné letenky na Orlando International Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny. Lze si je rezervovat online.


Počasí Orlando

sluncepolojasnodeštík

32°C

Východ slunce: 6:37

Západ: 20:24

Úterý

sluncepolojasnodeštík

32°C

teplota 37°C 26°C

Středa

zataženo

32°C

teplota 37°C 26°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

33°C

teplota 38°C 27°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

33°C

teplota 37°C 27°C

Letenka Orlando

Orlando se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Orlando - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Orlanda.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace