letadlo ico Levné letenky do Omsk

Omsk je hlavní a největší město stejnojmenné ruské oblasti, která se nachází v jihozápadní části Sibiře. Jedná se o sedmé největší město v Rusku a druhé největší na východ od pohoří Ural. Je to také centrum sibiřských kozáků. Omsk je domovem pro přibližně 1,1 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou ruský rubl. Levné letenky do Omsku jsou teď dostupné online s odletem z Prahy, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Letenky Praha - Omsk

Omsk Airport

Zkratka letiště: OMS
Letenky do Ruska - Omsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Omsku

Tsentralny Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 5 kilometrů jihozápadně od Omsku a jehož IATA značení je OMS. Poprvé bylo otevřeno v roce 1929. Letiště v Omsku má dvě travnaté a jednu asfaltovou příletovou dráhu a také jeden terminál, kde jsou odbavováni cestující z domácích i zahraničních destinací. Každoročně jich tu takto projde přes 975 000. Spojení s městem z letiště v Omsku zajišťuje autobus a taxíky. Zabookujte si levnou letenku do Omsku a poznejte tuto metropoli na vlastní kůži.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.61
Omsk - místní čas: 21:01
Časové pásmo: Asia/Omsk (+ 6 hodin)
Časový posun: + 4 hodin

Souřadnice: 55, 73.400002
Vzdálenost z Prahy: 3905 km


Do Omsku za turistickými cíli

V Omsku najdete jeden z největších kostelů na Sibiři a to Uspenskou katedrálu Dormition Cathedal. Jedná se kostel ruské ortodoxní církve, který je zářivě barevný a jeho architektura je zajímavá na první pohled. Kromě té najdete v Omsku muzeum umění Mikhaila Vrubela, několik menších kaplí, ulici Nikolsky Avenue-Krasnykh Zor Street a klasicistní katedrálu svatého Mikuláše, která byla postavena v 19. století. Krásná je také budova hlavního vlakového nádraží. Rezervujte si levné letenky do Omsku z Prahy ještě dnes a všechny tyto památky můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Omsku

Poznejte asijskou část Ruské federace a užijte si dovolenou v této zajímavé destinaci. Levné letenky do města Omsk jsou nyní k dostání za akční ceny a to navíc s odletem přímo z Prahy. Zabookovat levné letenky do Omsku z Prahy je snadné a lze to udělat klidně hned teď online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Omsku asi 7 hodin. Využijte této příležitosti a leťte do Ruska, stačí mít levné letenky do Omsku z Prahy.


Počasí Omsk

sluncepolojasno

5°C

Východ slunce: 5:58

Západ: 20:13

Neděle

zataženodrobné sněžení

-1°C

teplota 5°C -4°C

Pondělí

zataženo

-3°C

teplota -1°C -4°C

Úterý

sluncepolojasno

3°C

teplota 5°C 1°C

Středa

sluncepolojasno

3°C

teplota 7°C -0°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

6°C

teplota 8°C 3°C

Letenka Omsk

Omsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Omsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Omsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist