letadlo ico Levné letenky do Oklahoma City

Oklahoma City je hlavní a zároveň největší město v americkém státu Oklahoma, který se nachází ve vnitrozemí v jižní části USA. Rozlohou se jedná o osmé největší město v USA a dvacáté sedmé v počtu obyvatel. Oklahoma City je domovem pro 580 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to 1,4 milionu lidí. Centrem města navíc protéká stejnojmenná řeka Oklahoma. V Oklahoma City se mluví anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Oklahoma City z Prahy teď seženete za opravdu nízké ceny, tak neváhejte, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Oklahoma City

Downtown Airpark

Zkratka letiště: DWN
Letenky do USA - Oklahoma City

Najdi nejlevnější letenku

Sundance Airpark

Zkratka letiště: HSD
Letenky do USA - Oklahoma City

Najdi nejlevnější letenku

Tinker AFB

Zkratka letiště: TIK
Letenky do USA - Oklahoma City

Najdi nejlevnější letenku

Wiley Post Airport

Zkratka letiště: PWA
Letenky do USA - Oklahoma City

Najdi nejlevnější letenku

Will Rogers World Airport

Zkratka letiště: OKC
Letenky do USA - Oklahoma City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Oklahoma City

Městu Oklahoma City slouží dvě letiště – větší z nich se jmenuje Will Rogers World Airport, které se nachází 8 kilometrů jihozápadně od centra a jeho IATA značení je OKC. Pojmenované je podle komika a legendárního kovboje Willa Rogerse, který je rodákem Oklahoma City a který zemřel při letecké havárii. Letiště Oklahoma City má čtyři příletové a vzletové dráhy a jeden terminál se 17 bránami. Každý rok je tu odbaveno přes 3,83 milionu cestujících, kteří se do centra města dopravují taxíky, autobusy a půjčenými auty. Druhé menší letiště sloužící Oklahoma City je Wiley Post Airport, ležící 13 kilometrů severozápadně od města s IATA značením PWA. Pojmenované je po pilotovi, který zemřel při stejné letecké havárii jako Will Rogers. Levné letenky do Oklahoma City si rezervujte online.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Oklahoma City - místní čas: 2:09
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 35.46756, -97.516434
Vzdálenost z Prahy: 8399 km


Do Oklahoma City za turistickými cíli

Oklahoma City je převážně moderní město s mrakodrapy a vysokými budovami. Mezi ty nejvyšší ve městě patří Devon Energy Center, Chase Tower a First National Center. Nejdůležitějším městským symbolem Oklahoma City je ale státní kapitol, postavený v první polovině 20. století v renesančních a klasicistním stylu. Zařazen je na seznamu historických památek. Za prohlédnutí stojí také velký památník Oklahoma City National Memorial, který je věnovaný lidem zemřelým během bombového útoku na město v roce 1995. Odpočinout si v Oklahoma City můžete v místní zoologické a botanické zahradě, botanické zahradě Myriad a městském parku. Pokud se na tyto památky chcete podívat, stačí si koupit levné letenky do Oklahoma City z Prahy.

Levné letenky do Oklahoma City

Pokud se toužíte letět podívat do USA, ale nechcete za letenky dát i poslední pěťák, tak si kupte levné letenky do Oklahoma City, které jsou nyní v prodeji s odletem z Prahy a za akční ceny. Levné letenky do Oklahoma City z Prahy si snadno objednáte online a to z pohodlí svého domova. Zvládne to každý. Levné letenky do Oklahoma City jsou velmi žádané, proto si je určitě zabookujte co nejdříve. Průměrná doba letu je z Prahy do Oklahoma City 16 hodin.


Počasí Oklahoma City

slunce

13°C

Východ slunce: 6:54

Západ: 18:29

Středa

slunce

12°C

teplota 18°C 7°C

Čtvrtek

zataženodeštík

19°C

teplota 22°C 17°C

Pátek

zataženo

12°C

teplota 15°C 9°C

Sobota

sluncepolojasno

9°C

teplota 13°C 6°C

Letenka Oklahoma City

Oklahoma City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Oklahoma City - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Oklahoma City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace