letadlo ico Levné letenky do Ningba u Hangzhou

Ningbo či česky Ning-po je subprovinční město nacházející se na pobřeží Východočínského moře v provincii Če-ťiang asi 200 kilometrů jižně od Šanghaje. V překladu jeho název znamená „Klidné vlny“. Město je významným přístavem, ve kterém žije kolem 3,5 milionu lidí. V subprovinčním měřítku je ale domovem pro 7,6 milionu obyvatel, kteří tu mluví čínsky a platí čínským jüanem. A právě teď se do této zajímavé destinace můžete letět podívat za nízké ceny, stačí mít levné letenky do Ning-po z Prahy.

Letenky Praha - Ningbo u Hangzhou

Ningbo Lishe International Airport

Zkratka letiště: NGB
Letenky do Číny - Ningbo u Hangzhou

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ning-po

Hlavním letištěm pro Ningbo je mezinárodní letiště Ningbo Lishe International Airport, které podle počtu přepravených patří mezi prvních 40 nejvytíženějších letišť v Čínské lidové republice. Každý rok terminálem tohoto letiště projde přes 6,8 milionu pasažérů. Toto civilní mezinárodní letiště Ning-po má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu, přičemž jeho IATA značení je NGB. Nemusíte se starat ani o dopravu do centra Ningbo, protože mezi letištěm a Lishe stanicí jezdí každých deset minut bezplatný autobus. Samozřejmě ale můžete jet také v pohodlí taxíkem nebo si auto na letišti vypůjčit. Dopřejte si letos dovolenou v Číně za skvělé ceny a neváhejte s rezervací levných letenek do Ning-po z Prahy, které jsou v akci.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Ningbo u Hangzhou - místní čas: 2:43
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 19.478519, 110.438698
Vzdálenost z Prahy: 8774 km


Do Ningbo za turistickými cíli

Asi nejvýznamnější turistickou atrakcí v Ning-po je pavilon Tianyi, který byl postaven v roce 1516. Najdete ho v blízkosti Měsíčního jezera. Jeho jedinečnost spočívá v drahých a starých rukopisech uložených v knihovně v pavilonu, jejichž historie sahá až do 11. století. Také budete mít příležitost podívat se do typického čínského chrámu, jenž vás uchvátí svou architekturou. To vám nabídne například chrám Qita, Baoguo, Tiantong, Tianyi a další. Mezi další zajímavosti, co byste měli vidět, patří například monument vítězství v bitvě u Zhenhai, Dantova socha, hora Zhaobao a další. Levné letenky do Ningbo z Prahy jsou hned pryč, tak si je raději zabookujte ještě dnes.

Levné letenky do Ningbo

Dopřejte si dovolenou v Číně a poznejte zdejší město Ningbo, jehož památky a okolí vás doslova nadchnou. Taková cesta do daleka vás může vyjít docela lacino, když si objednáte levné letenky do Ningbo, které jsou dostupné online a to s odletem z Prahy. Neváhejte a podívejte se, jak si z pohodlí domova rezervovat levné letenky do Ningbo z Prahy, dokud nějaké letenky ještě jsou. Obvykle jsou rychle vyprodané. Průměrná doba letu je z Prahy do Ningbo asi 10,5 hodiny.


Letenka Ningbo u Hangzhou

Ningbo u Hangzhou se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ningbo u Hangzhou - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ningba u Hangzhou.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist