letadlo ico Letenky do Nikaraguy
Nicaragua

Nikaragua je stát ve střední Americe, jehož východní pobřeží je omýváno Karibským mořem a západní potom Pacifikem. Je to největší stát na americké šíji v centrální Americe. Hlavním městem Nikaraguy je Managua, která je třetím největším městem ve střední Americe. Žije tu 2,2 milionu obyvatel, přičemž v celém státě je to 6 milionů. Úředním jazykem je v Nikaraguy španělština a měnou nikaragujská córdoba. A nyní se do Nikaraguy prodávají levné letenky s odletem z Prahy, tak si letenky rezervujte teď.

Aktuální kurz: 100 NIO = 59.55


Letiště Nikaragua

Podnebí v Nikaraguy

Klima v Nikaraguy je velmi stabilní během celého roku. V nížinách a na pobřeží je stále velké horko a v noci tu teploty klesají na rozmezí mezi 21 – 24 °C. Během léta tj. od května do října je tu častý déšť. Od prosince do dubna je tu potom sucho. Záleží tedy jen na vás, na kdy si levné letenky do Nikaraguy objednáte.

Do Nikaraguy za turistickými cíli

Do Nikaraguy se vyplatí cestovat nejen za sluníčkem a písečnými plážemi, ale také za poznáním. Pokud máte rádi turistiku, udělejte si výlet do pásu sopek tvořeného pohořím Kordillery. Zajímavá jsou také jezera Nikaragua a Managua. První z jezer bylo původně spojeno s Pacifikem, ale později se oddělilo. Uprostřed jezera se rozkládá ostrov vulkanického původu. V Nikaraguy se nachází i historické památky, například ve městě Managua, kde je stará katedrála nebo národní palác, Granada s historickým středem města nebo León, kde se nachází nejstarší katedrála v celé střední Americe. Levné letenky do této destinace jsou rychle pryč, tak si je rezervujte hned teď.

Za přírodou do Nikaraguy

Příroda je v Nikaraguy opravdu rozmanitá a její ochrana vedla k vytvoření 78 rezervací ve státě. Ze zvířat se tu nachází Malpa kapucínská, jaguáři, Bradypusové, Jaguarundi a oceloti. Z ptáků je tu například ohrožený druh papouška Ara zelený. Ve vodě jsou běžné mořské želvy nebo žraloci bělaví. Všechno to můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Nikaraguy.

Levné letenky do Nikaraguy

Do exotické Nikaraguy se teď letenky prodávají skoro za pakatel. Jestli chcete i vy navštívit Nikaraguu, tak si objednejte levné letenky s odletem z Prahy online. Není to nic složitého a zvládne to každý. Průměrná doba letu do této destinace je asi 15 hodin. Nikaragua je opravdovou dovolenkovou destinací, proto letenky do Nikaraguy tak rychle mizí. Objednejte si levné letenky do Nikaraguy včas.

Nikaragua

Nikaragua je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Nikaraguy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist