letadlo ico Levné letenky do Niagara Falls

Niagara Falls v USA je oblast s mnoha turistickými atrakcemi, které lze navštívit. Nejznámější jsou samozřejmě slavné vodopády Niagara, které jsou obklopeny nádhernou přírodou. Kromě toho je tu spousta dalších zajímavosti, jako například Aquarium of Niagara, Cave of the Winds nebo Old Fort Niagara. V okolí se nachází i množství restaurací a obchodů s suvenýry.

Letenky Praha - Niagara Falls

Niagara Falls International Airport

Zkratka letiště: IAG
Letenky do USA - Niagara Falls

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Niagara Falls v USA

Nejbližší letiště pro cestování do Niagara Falls v USA je Buffalo-Niagara International Airport (BUF). Letiště se nachází asi 20 km od centra města a nabízí širokou škálu možnosti dopravy do Niagara Falls. Mezi tyto možnosti patří taxi, autobusy a shuttle služby. Cesta trvá asi 30 minut a ceny se liší podle typu dopravy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Niagara Falls - místní čas: 17:44
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 43.094501, -79.056709
Vzdálenost z Prahy: 6704 km


Turistické atrakce ve městě Niagara Falls

Město nabízí spoustu turistických atrakcí, jako jsou slavné vodopády Niagara, Aquarium of Niagara, Cave of the Winds nebo Old Fort Niagara.

Letenky do Niagara Falls

Niagara Falls v USA jsou jedním z nejúžasnějších míst na světě. Je to oblast s nádhernou přírodou, která je plná krásných vodopádů a scenérií. Je to ideální turistická destinace. Můžete se těšit na nezapomenutelný zážitek, který budete navždy vzpomínat.


Počasí Niagara Falls

zataženodeštík

28°C

Východ slunce: 5:36

Západ: 20:58

Středa

zataženo

28°C

teplota 32°C 24°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

26°C

teplota 30°C 22°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 30°C 21°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 30°C 22°C

Letenka Niagara Falls

Niagara Falls se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Niagara Falls - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Niagara Falls.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace