letadlo ico Levné letenky do New Orleans

New Orleans je největší město amerického státu Louisiana a zároveň jeden z nejdůležitějších přístavů v USA. Město se nachází na jihu státu, na pobřeží Mexického zálivu a protéká jím Mississippi. New Orleans je pojmenováno po jednom vévodovi z Orleansu, který tu vládl jako regent Ludvíka XV. v 18. století. Ve městě žije 384 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Do New Orleansu nyní seženete levné letenky přímo z Prahy.

Letenky Praha - New Orleans

NAS JRB New Orleans (Alvin Callender Field)

Zkratka letiště: NBG
Letenky do USA - New Orleans

Najdi nejlevnější letenku

New Orleans Lakefront Airport

Zkratka letiště: NEW
Letenky do USA - New Orleans

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v New Orleans

Mezinárodní letiště Louis Armstrong New Orleans International Airport leží 19 kilometrů západně od centra New Orleans a nese označení MSY. Jedná se o druhé nejníže položené letiště na světě – nachází se zhruba 1,5 metru pod hranicí moře. Louis Armstrong New Orleans International Airport má tři vzletové dráhy a dva terminály. V roce 2014 tu bylo odbaveno 9,7 milionu cestujících. Doprava do města je zajištěna formou autobusů, taxíků (kdy vás jízda vyjde na 33 dolarů, za každého dalšího člověka 14 dolarů - 2015) a hotelových autobusů. Levné letenky se dají koupit na další letiště nedaleko New Orleans a to na Lakefront Airport a Naval Air Station Joint Reserve Base New Orleans.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27
New Orleans - místní čas: 0:51
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 29.954651, -90.075073
Vzdálenost z Prahy: 8438 km


Do New Orleans za turistickými cíli

Město New Orleans je jedním z turisticky nejnavštěvovanějších měst světa. Velmi oblíbená je tu Francouzská čtvrť, ve které najdete starou mincovnu, trh, Bourbon Street, náměstí Jackson Square a katedrálu svatého Ludvíka. V New Orleans jsou také krásné hřbitovy, přičemž hřbitov svatého Ludvíka je velmi podobný francouzskému Père Lachaise. Pokud toužíte po přírodě, najdete ji v přírodním institutu Audubon. Jste-li milovníci kultury, vynechat nesmíte muzeum umění, které se dělí na mnoho různých částí. Do New Orleansu se levné letenky prodávají rychle, tak si je objednejte.

Levné letenky do New Orleans

Do amerického města New Orleans se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Letenky za akční ceny si můžete rezervovat bez problémů online klidně hned teď. Cestu z Prahy do New Orleansu, která trvá 15 hodin a 35 minut, strávíte s levnými letenkami v pohodlí letadla. Levné letenky do New Orleansu ale rychle mizí, tak si je zabookujte co nejdříve.


Počasí New Orleans

sluncepolojasnodeštík

31°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 20:02

Úterý

slunce

32°C

teplota 37°C 26°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

31°C

teplota 36°C 27°C

Čtvrtek

zataženodeštík

31°C

teplota 36°C 26°C

Pátek

zataženoMrholení

29°C

teplota 32°C 25°C

Letenka New Orleans

New Orleans se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do New Orleans - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do New Orleans.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace