letadlo ico Levné letenky do Nanning

Nanning je hlavní město autonomní oblasti Kuang-si, nacházející se na jihovýchodě Čínské lidové republiky. Městu se někdy přezdívá „Zelené“, protože se v něm vyskytuje spousta tropické vegetace. Centrem města protéká řeka Jung-ťiang, která je jižním přítokem řeky Si-ťiangu. V samotném městě Nanning žije přes 4 miliony lidí, s metropolitními oblasti je to necelých 7 milionů. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Levné letenky do Nanningu z Prahy jsou za výhodné ceny, tak nepromarněte svou příležitost.

Letenky Praha - Nanning

Nanning Wuxu Airport

Zkratka letiště: NNG
Letenky do Číny - Nanning

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nanningu

Nanning Wuxu Airport je letiště s IATA kódem NNG, které se nachází 32 kilometrů jihozápadně od centra Nanningu, kterému slouží. Letiště bylo otevřeno v roce 1962 a dříve bylo známé také jako Naning Airfield. Má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu, na které přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 8,1 milionu. Doprava do města je z letiště v Nanningu zajištěna formou linkou číslo 1 a 2, poté taxíky a také autopůjčovnami. Určitě se tedy nemusíte obávat, že byste se po přistání s levnými letenkami do Nanningu z Prahy nedostali do města.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Nanning - místní čas: 4:13
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Nanningu za turistickými cíli

V Nanningu se nachází opravdu mnoho zajímavých míst, která byste měli vidět, až tu budete. Jedná se například o mešitu Nanningu, centrum Diwang International Commerce Center, náměstí Jinhu, park People´s Park, ve kterém stojí pevnost Zhenning Fort, zoologickou zahradu Nanningu či muzeum Guangxi Muzeum. I v okolí města je toho hodně k vidění – třeba staré město Yangmei Ancient Town a hora Mount Qingxiu. Jak vidíte, je toho opravdu hodně, tak neváhejte a kupte si levné letenky do Nanningu z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Levné letenky do Nanningu

Leťte na dovolenou do Číny a poznejte zdejší kulturu a památky. Je to snadné, právě nyní se prodávají opravdu levné letenky do Nanningu, které jsou navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Nanningu asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Užijte si cestu do této daleké destinace a to za nízké ceny, musíte si jen včas rezervovat levné letenky do Nanningu s odletem z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Nanning

zataženo

26°C

Východ slunce: 6:28

Západ: 19:06

Středa

zataženo

26°C

teplota 28°C 24°C

Čtvrtek

zataženo

26°C

teplota 29°C 23°C

Pátek

zataženo

24°C

teplota 25°C 22°C

Sobota

zataženodeštík

20°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Nanning

Nanning se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nanning - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nanning.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist