letadlo ico Letenky do Namibie
Namibia

Namibie je země nacházející se na jihozápadním pobřeží Afriky u Atlantského oceánu. Je to jedna ze čtyř zemí, které mají na svém území bod, ze kterého lze přejít hranice do tří různých dalších států. Populace Namibie je 2,1 milionu, což vzhledem k rozloze představuje jednu z nejméně zalidněných zemí Afriky. Hlavním městem je Windhoek, ve kterém žije přibližně 320 000 obyvatel. Úředním jazykem státu je angličtina, ale mluví se tu také jazykem oshiwambo a afrikánštinou. Měnou je namibijský dolar. Časové pásmo Namibie je +1 hodina. Kupte si levné letenky do Namibie z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 NAD = 1.49


Letiště Namibie

Podnebí v Namibii

Klima v Namibii je víceméně subtropické, země se tu pohybuje od polosuché až po vyprahlou. Jsou tu dvě období dešťů během roku – menší od září do listopadu a větší od února do dubna. Srážky se pohybují od 0 do 600 mm za rok. Teploty od října do dubna se pohybují kolem 25°C, u pobřeží je chladněji. Levné letenky do Namibie z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Namibie za turistickými cíli

Turisticky oblíbenou destinací je hlavní město Windhoek, kde najdete historický luteránský kostel Christ Church, katedrálu Svaté Marie z počátku 20. století a pomník Reiterdenkmal. Namibie ale hlavně nabízí zajímavá místa v přírodě, jako je národní park Etosha založený už v roce 1907, kaňon Fish River Canyon, výběžek Caprivi, nebo národní park Skeleton Coast, který leží na velmi špatně přístupném pobřeží a nachází se tu mnoho vraků. Zabookujte si levné letenky do Namibie ještě dnes.

Do Namibie za přírodou

Příroda v Namibii je velmi bohatá. Na severu státu jsou tropické lesy, dále jsou tu stepi a vyprahlé pustiny. Ze zvířat se tu můžete setkat se slonem, nosorožcem černým, gazelami, antilopami, žirafami, gepardy, lvy a dalšími. Poleťte s levnými letenkami do Namibie z Prahy na opravdové safari.

Levné letenky do Namibie

Leťte za dobrodružstvím do Afriky, nyní pořídíte velmi levné letenky do Namibie. Levné letenky do Namibie jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online – máte to tedy bez starostí. Průměrná doba letu je s levnými letenkami do Namibie z Prahy přibližně 10 hodin, záleží na konkrétní destinaci. Akční letenky do Namibie jsou žádané zboží, proto si je pořiďte co nejdříve.

Namibie

Namibie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Namibie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist