letadlo ico Letenky do na Maršalovy ostrovy
Marshall Islands

Marshallovy ostrovy oficiálně Republika Marshallovy ostrovy je ostrovní stát, který se nachází v Tichém oceánu v Mikronésii. Stát se nachází na 29 korálových atolech a tvoří ho přes 1 000 různých ostrovů a ostrůvků. Hlavním městem je Majuro, kde žije přibližně 30 000 obyvatel. Celková populace Marshallových ostrovů je přibližně 70 000 lidí. Úředním jazykem je tu marshallština a angličtina, jako měna tu platí americký dolar. Časové pásmo Marshallových ostrovů je +12 hodin. Kupte si levné letenky na Marshallovy ostrovy co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.86


Letiště Maršalovy ostrovy

Podnebí na Marshallových ostrovech

Klima na Marshallových ostrovech je tropické - horké a vlhké. Od května do listopadu tu velmi často prší. Kromě toho leží Marshallovy ostrovy v pásu tajfunů. Kupujte si akční letenky na Marshallovy ostrovy z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.

Na Marshallovy ostrovy za turistickými cíli

Marshallovy ostrovy jsou oblíbenou turistickou destinací především pro své čisté a písečné pláže a teplý oceán. Při pobřeží lze provozovat potápění a různé další radovánky, především tu lze ovšem relaxovat a odpočívat. Zajímavé je také muzeum Alele, které se na Marshallových ostrovech nachází. Přijeďte si oddechnout od každodenní práce s levnými letenkami na Marshallovy ostrovy z Prahy, letenky vás vyjdou opravdu levně.

Levné letenky na Marshallovy ostrovy

Svoji dovolenou nyní můžete strávit v tropickém ráji. Levné letenky na Marshallovy ostrovy jsou k dostání online, stačí si je včas rezervovat. Letenky na Marshallovy ostrovy jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na Marshallovy ostrovy z Prahy je přibližně 35 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Kupte si levné letenky na Marshallovy ostrovy co nejdříve.

Maršalovy ostrovy

Maršalovy ostrovy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Maršalovy ostrovy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist