letadlo ico Letenky do na Komory
Comoros

Komory oficiálně Komorská unie či svaz, je souostroví, které se nachází v Indickém oceánu asi 300 kilometrů východně od pobřeží východní Afriky. Komory leží na konci Mosambického průlivu mezi Afrikou a Madagaskarem. Komory mají celkem kolem 800 000 obyvatel, z nich zhruba 54 000 žije v hlavním městě Moroni. Úředními jazyky jsou na Komorách arabština, francouzština a komorština a jako měna tu platí komorský frank. Časové pásmo Komor je +3 hodiny. Kupte si levné letenky na Komory z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 KMF = 5.17


Letiště Komory

Podnebí na Komorách

Klima na Komorách je tropické a mírné. Během roku se tu vystřídají dvě sezóny, jejichž určujícím znakem je míra srážek. Od prosince do dubna je tu období dešťů, do kterého patří také nejteplejší měsíc a to březen. Teploty se v tomto období pohybují kolem 30°C. Suché období je tu od května do listopadu, kdy jsou teploty nižší a průměrně se udržují na 19°C. Levné letenky na Komory z Prahy směřujte na teplejší období.

Na Komory za turistickými cíli

Na Komory se jezdí převážně kvůli dovolené u moře. Na pobřeží najdete písečné pláže, teplý oceán a dále mnohé turistické atrakce. Zde můžete odpočívat, opalovat se, plavat a celkově si užívat dovolenou. Za památkami potom zkuste vyrazit do hlavního města Moroni, nacházejícího se na hlavním ostrově Grande Comore. Město má historické jádro, několik mešit, divadlo, ve kterém se hrají národní i mezinárodní kousky, nákupní centra a také muzeum. Moroni má rozvinutý i noční život. Tak neváhejte a vyrazte s levnými letenkami z Prahy na Komory a poznejte tuto destinaci.

Za přírodou na Komory

Ačkoliv suchozemská příroda na Komorách není až tak rozmanitá, přesto tu můžete potkat některé druhy opic nebo štětkouna afrického. Mnohem zajímavější je ale podvodní svět u Komorských ostrovů, kdy se můžete setkat s několika druhy velryb, keporkakem, vorvaňovcem zobatým, plískavicí saraveckou a dalšími. Letenky na Komory z Prahy vás teď vyjdou na výhodné ceny.

Levné letenky na Komory

Užijte si luxusní dovolenou u moře na afrických ostrovech Komory, s levnými letenkami do této destinace teď na cestování ušetříte. Levné letenky na Komory jsou k dostání pro každého a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na Komory 15 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky na Komory z Prahy ještě dnes.

Komory

Komory je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Komory čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist