letadlo ico Levné letenky do Myrtle Beach

Myrtle Beach je město nacházející se na východním pobřeží USA u Atlantského oceánu ve státě Severní Karolína. Každý rok do tohoto města v okresu Horry County zavítá až 14 milionů turistů. Myrtle Beach leží ve středu dlouhé pláže Grand Strand. Populace města je necelých 30 000 obyvatel, v metropolitní oblasti až 270 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Podívejte se s levnými letenkami do Myrtle Beach z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Myrtle Beach

Myrtle Beach International Airport

Zkratka letiště: MYR
Letenky do USA - Myrtle Beach

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Myrtle Beach

Mezinárodní letiště Myrtle Beach International Airport se nachází asi 6 kilometrů jihozápadně od centrální obchodní čtvrti v Myrtle Beach. Dříve bylo známé jako Myrtle Beach Jetport a to až do roku 1989. Otevřeno bylo v roce 1975 a jeho značení je dnes MYR. Na jihu státu Severní Karolína je to třetí nejzaměstnanější letiště. Letiště Myrtle Beach má jednu asfaltovo-příletovou dráhu a jeden terminál, kterým tu ročně projde až 1,6 milionu cestujících. Doprava do města z letiště Myrtle Beach je zajištěna autobusovými linkami, taxíky a půjčovnou aut. Kupte si i vy levné letenky do Myrtle Beach z Prahy a ušetřete za cestování.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Myrtle Beach - místní čas: 20:49
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 33.68906, -78.886688
Vzdálenost z Prahy: 7423 km


Do Myrtle Beach za turistickými cíli

Turisté jezdí do města Myrtle Beach především kvůli bělostným plážím, kde si můžete užívat vodních radovánek. Voda Atlantského oceánu je tu velmi teplá a během léta je tu opravdu slunečno. Můžete se opalovat, plavat, ale také potápět, vyzkoušet některý z vodních sportů nebo se jen tak projít podél pobřeží po promenádě. Najdete tu mnoho hotelů, restaurací, kde můžete ochutnat místní speciality, nebo obchodů se suvenýry. Kupte si levné letenky do Myrtle Beach ještě dnes a podívejte se do USA.

Levné letenky do Myrtle Beach

Zamiřte na dovolenou do turisticky oblíbeného letoviska Myrtle Beach na pobřeží Atlantského oceánu. Akční levné letenky do Myrtle Beach jsou s odletem z Prahy a nyní na nich opravdu ušetříte. Průměrná doba letu je do Myrtle Beach z Prahy asi 14 hodin. Abyste mohli do Myrtle Beach cestovat, musíte si koupit levné letenky do Myrtle Beach z Prahy včas.


Počasí Myrtle Beach

zataženo

12°C

Východ slunce: 7:00

Západ: 17:07

Pátek

zataženo

17°C

teplota 21°C 12°C

Sobota

zataženoMrholení

18°C

teplota 20°C 17°C

Neděle

zataženodeštík

19°C

teplota 20°C 18°C

Pondělí

zataženo

20°C

teplota 22°C 17°C

Letenka Myrtle Beach

Myrtle Beach se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Myrtle Beach - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Myrtle Beach.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace