letadlo ico Levné letenky do Montgomery

Montgomery je hlavní město amerického státu Alabama, který se nachází na jihovýchodě USA, a zároveň krajským sídlem pro stejnojmenný okres. Leží na jihovýchodě Alabamy a vzniklo spojením dvou měst na řece Alabama v jedno. Montgomery je druhé největší město ve státě a jeho celková populace činí přes 200 000 obyvatel. Oficiálním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Montgomery jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Montgomery

Montgomery Regional Airport (Dannelly Field)

Zkratka letiště: MGM
Letenky do USA - Montgomery

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Montgomery

Městu Montgomery slouží regionální letiště Montgomery Regional Airport, které se nachází asi 10 kilometrů jihozápadně od centra. Letiště je napůl vojenské a napůl civilní, přičemž jeho IATA značení je MGM. Skládá se ze dvou příletových a vzletových ranvejí z asfaltu a jednoho asfaltového heliportu. Každý rok je tu v jednom terminálu odbaveno přibližně 200 000 spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si pořídíte levné letenky do Montgomery s odletem z Prahy, které jsou navíc teď za výhodné ceny. Doprava do města je z letiště Montgomery do centra zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Montgomery - místní čas: 10:55
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 32.36681, -86.299973
Vzdálenost z Prahy: 8001 km


Do Montgomery za turistickými cíli

Symbolem města Montgomery je alabamský státní kapitol, který je zařazen na seznamu historických památek jako první konfederační kapitol. Vystavěn byl v polovině 19. století na kopci Capitol Hill ve stylu řeckých chrámů. Za vidění ve městě stojí také baptistický kostel Dexter Avenue, federální budova a americká soudní budova, dále první bílý dům konfederace z roku 1835. Kromě těchto památek tu najdete také městský park, ve kterém se můžete posadit a odpočinout si. Když si koupíte levné letenky do Montgomery z Prahy, určitě nebudete litovat.

Levné letenky do Montgomery

Zamiřte za poznáním do amerického státu Alabama, nyní se sem můžete podívat za opravdu výhodné ceny. Levné letenky do Montgomery si lze snadno a rychle objednat online a to navíc s odletem z Prahy. Nikde nic nemusíte dlouho hledat, ale určitě dlouho neotálejte, protože levné letenky do Montgomery jsou hned vyprodané. Průměrná doba letu je z Prahy do Montgomery asi 12,5 hodiny.


Počasí Montgomery

sluncepolojasno

33°C

Východ slunce: 5:38

Západ: 19:54

Úterý

zataženo

28°C

teplota 33°C 23°C

Středa

zataženo

28°C

teplota 32°C 23°C

Čtvrtek

zataženo

28°C

teplota 34°C 22°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 35°C 22°C

Sobota

slunce

29°C

teplota 33°C 24°C

Letenka Montgomery

Montgomery se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Montgomery - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Montgomery.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace