letadlo ico Levné letenky do Louisville

Louisville je největší a také nejlidnatější město amerického státu Kentucky, který se nachází ve vnitrozemí na východě USA. Město je zároveň sídlem pro okres Jefferson County a také je to třicáté nejlidnatější město ve Spojených státech. Louisville je pojmenované podle francouzského krále Ludvíka XVI., přičemž leží na východním břehu řeky Ohio. V současné době má Louisville přes 760 000 obyvatel v centru, s metropolitní oblastí je to přes 1,2 milionu lidí. Oficiální jazyk v Louisville nemají, ale převážně tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. Levné letenky do Louisville z Prahy jsou k mání za nízké ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Louisville

Bowman Field

Zkratka letiště: LOU
Letenky do USA - Louisville

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Louisville

Městu Louisville slouží mezinárodní letiště Louisville International Airport, které má tři betonové příletové a vzletové dráhy, a nachází se 10 kilometrů jižně od centra. Letiště je používané od roku 1941, kdy bylo otevřeno, a jeho IATA značení je SDF, což je dáno jeho původním názvem Standiford Field. Letiště v Louisville obsluhuje jak pasažéry z domácích tak zahraničních destinací, kteří jsou ročně odbavováni v počtu 3,3 milionu. Když si pořídíte levné letenky do Louisville z Prahy, stanete se jedním z nich. Do centra se z letiště v Louisville přepravíte snadno autobusem, taxíkem nebo si půjčíte auto.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Louisville - místní čas: 1:18
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 38.254238, -85.759407
Vzdálenost z Prahy: 7484 km


Do Louisville za turistickými cíli

V Louisville je mnoho zajímavých míst, která byste během své návštěvy neměli vynechat. Zajděte se podívat například na katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, kde sídlí arcidiecéze z Louisville, historickou památku Water Tower, která je nejstarší vodní věží na světě, louisvillský komplex budov radnice, postavený v roce 1873, historický distrikt Old Louisville, kde najdete viktoriánské domy nebo třeba dům St. James-Belgravia, nebo na aulu zdejší univerzity, která je postavena jako pantheon. Potom si nezapomeňte od památek odpočinout v parku Louisville Watrfront Park či si dát kávu v Hard Rock Cafe, kterou najdete na Fourth Street Live! Levné letenky do Louisville jsou za výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy, tak si je zamluvte dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Louisville

Pořiďte si levné letenky do Louisville a splňte si sen o cestě za oceán. Je to snadné, levné letenky do Louisville, které jsou s odletem z Prahy, si objednáte online z pohodlí svého domova. Levné letenky do Louisville jsou za výhodné ceny, takže ještě ušetříte, když si své levné letenky do Louisville včas zabookujete. Průměrná doba letu je z Prahy do Louisville asi 15 hodin.


Počasí Louisville

zataženoMrholení

24°C

Východ slunce: 6:24

Západ: 20:56

Pondělí

zataženodeštík

22°C

teplota 25°C 20°C

Úterý

slunce

22°C

teplota 27°C 17°C

Středa

slunce

17°C

teplota 22°C 12°C

Čtvrtek

slunce

16°C

teplota 22°C 10°C

Letenka Louisville

Louisville se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Louisville - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Louisville.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace