letadlo ico Levné letenky do Lexington v Kentaky

Lexington je město nacházející se v okresu Fayette County na severu amerického státu Kentucky. Jedná se o druhé největší město státu, navíc je známé jako „Koňské hlavní město světa“. V centru Lexingtonu žije přes 310 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. Podívejte se do Kentucky s levnými letenkami do Lexingtonu z Prahy.

Letenky Praha - Lexington v Kentaky

Blue Grass Airport

Zkratka letiště: LEX
Letenky do USA - Lexington v Kentaky

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lexingtonu

Veřejné letiště Blue Grass Airport leží 6 kilometrů západně od centra Lexingtonu. Nynější hlavní budova terminálu byla otevřena v roce 1977. IATA značení letiště je LEX. Blue Grass Airport má dvě příletové dráhy, kdy jedna je z betonu a druhá z asfaltu. Na terminálu je tu každý rok odbaveno 1,2 milionu cestujících. Buďte jedním z pasažérů i vy s levnými letenkami do Lexingtonu z Prahy. Doprava do města je z letiště Lexington do centra Lexingtonu zajištěna místní dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.39
Lexington v Kentaky - místní čas: 23:29
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 38.025631, -84.495216
Vzdálenost z Prahy: 7426 km


Do Lexingtonu za turistickými cíli

V centru Lexingtonu se nachází velký počet muzeí a historických budov. Nejvýznamnější je Ashland: The Henry Clay Estate, což je muzeum, které dříve bylo také domovem státníka Henryho Claye a dnes patří mezi národní kulturní památky. Zajímavá je také místní veřejná knihovna, papežská vila postavená v roce 1811, letecké muzeum nebo divadlo či Lexingtonský hřbitov. Odpočinout si od památek můžete v místním parku. Podívejte se s levnými letenkami do Lexingtonu z Prahy a poznejte další kousek světa.

Levné letenky do Lexingtonu

Vyrazte za poznáním za oceán a navštivte město Lexington v Kentucky. S levnými letenkami do Lexingtonu poletíte do USA doslova za pakatel a to přímo z Prahy. Rezervovat si levné letenky do Lexingtonu z Prahy zvládne každý, jde to udělat online. Průměrná doba letu do Lexingtonu z Prahy je 15 hodin. Zabookujte si levné letenky do Lexingtonu z Prahy ještě dnes.


Počasí Lexington v Kentaky

sluncepolojasno

-5°C

Východ slunce: 7:51

Západ: 17:45

Pátek

sluncepolojasno

-9°C

teplota -5°C -12°C

Sobota

slunce

-9°C

teplota -3°C -14°C

Neděle

sluncepolojasno

-4°C

teplota 1°C -10°C

Pondělí

sluncepolojasno

-2°C

teplota 3°C -8°C

Letenka Lexington v Kentaky

Lexington v Kentaky se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lexington v Kentaky - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lexington v Kentaky.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace