letadlo ico Levné letenky z Prahy na Leonardo Da Vinci International Airport
v Řím - Itálie

Fiumicino International Airport je mezinárodní letiště v Římě, ležící asi 35 kilometrů jihozápadně od této metropole v obci Fiumicino. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť v Evropě pro osobní přepravu, neboť je tu každoročně odbaveno přes 40,5 milionů spokojených cestujících. Otevřeno bylo už v roce 1960 a jeho IATA značení FCO, jistě najdete napsané i na své letence do této destinace. Mezinárodní letiště Řím- Fiumicino má celkem čtyři příletové a vzletové dráhy, které jsou z asfaltu, a odbavování probíhá ve čtyřech terminálech značených písmeny A, AA, B a C. Podívejte se do Říma za památkami, právě teď máte jedinečnou příležitost pořídit si levné letenky na letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci International Airport v Římě s odletem z Prahy a to za akční ceny.

Leonardo Da Vinci International Airport - FCO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Itálie - Řím
Zkratka letiště Leonardo Da Vinci International Airport v Řím - Italy je: FCO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FCO
Jednosměrná letenka

FCO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Řím - Fiumicino

Spojení s městem Řím je z letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci zajištěno formou vlaků, které jezdí bez zastávek dvakrát za hodinu. Cesta vlakem z letiště Fiumicino do centra Říma trvá přibližně 30 minut. Další možností je velký počet místních i dálkových linek autobusů, se kterými se můžete podívat i do jiných obcí. Samozřejmě můžete jet také taxíkem nebo si na letišti Fiumicino – Leonardo da Vinci International Airport vypůjčit auto a zamířit za vlastními cíli. Je to snadné, stačí si včas rezervovat levné letenky na letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci v Římě z Prahy, které jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.75
Řím - místní čas: 23:11
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 41.79352, 12.25259


Dostupnost do centra Říma z letiště Fiumicino International Airport

Přepravit se do centra Říma lze mnoha autobusovými linkami nebo vlaky. Na výběr je mezi vlaky Leonardo Express, které jezdí každou půl hodinu a jedou přímo do centra Říma, nebo místní vlaky, které jezdí sice každých patnáct minut, ale zato staví v každé stanici. Popřípadě můžete, až sem s levnými letenkami z Prahy přiletíte, jet zapůjčeným autem nebo taxíkem.

Další info o letišti Leonardo da Vinci v Římě

Chcete se vypravit do italské metropole Říma, ale obáváte se cen letenek? Na letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci International Airport u Říma se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, které si můžete snadno objednat online. Využijte příležitosti a zakupte si levné letenky, se kterými vám cesta z Prahy do Říma na letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci International Airport bude trvat 1 hodinu a 45 minut.

Leonardo da Vinci International Airport u Říma

Mezinárodní letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci International Airport je hlavní letiště pro hlavní město Itálie Řím. Toto jedno z nejrušnějších letišť v Evropě se nachází při pobřeží Středozemního moře asi 35 kilometrů od centra Říma ve městě Fiumicino(blízko Říma). Letiště Fiumicino je pojmenováno po umělci a vynálezci Leonardu da Vincim, který létající stroje vymýšlel již v 15. století. Celkem čtyř terminálů a šesti přistávacích drah každoročně využije 38,5 milionu cestujících. I vy se na Fiumicino International Airport můžete letět podívat díky levným letenkám z Prahy.

Levné letenky na letiště Fiumicino v Římě

Dopřejte si dovolenou v Římě a poznejte zdejší památky a kulturu za malé peníze. Stačí, abyste si objednali levné letenky na letiště Fiumicino – Leonardo da Vinci v Římě, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky na letiště Fiumicino v Římě z Prahy si můžete snadno a rychle rezervovat online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Řím-Fiumicino – Leonardo da Vinci necelé 2 hodiny.


Počasí Řím

slunce

28°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 19:11

Pondělí

sluncedeštík

27°C

teplota 31°C 23°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 30°C 23°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 29°C 22°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

28°C

teplota 31°C 25°C

Pátek

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 25°C

Levná letenka z Prahy na Leonardo Da Vinci International Airport
Řím - Itálie

Letiště Leonardo Da Vinci International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Řím - Itálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Leonardo Da Vinci International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist