letadlo ico Letenky do Laosu
Laos

Laos nebo oficiálně Laoská lidově demokratická republika se nachází ve vnitrozemí na poloostrově Zadní Indie v jihovýchodní části asijského kontinentu. Laos je socialistická republika s vůdčím postavením jedné politické strany. Hlavním městem Laosu je Vientiane, kde žije přibližně 780 000 obyvatel. Celková populace země se pohybuje kolem 6,8 milionu lidí. Úředním jazykem Laosu je laoština, mluví se tu ale také francouzsky a anglicky. Měnou je laoský kip. Časové pásmo Laosu je +7 hodin. Levné letenky do Laosu z Prahy nyní seženete za opravdu dobrou cenu.

Aktuální kurz: 10000 LAK = 15.66


Letiště Laos

Podnebí v Laosu

Ačkoliv je Laos vnitrozemský stát, jeho klima je tropické monzunové s obdobím dešťů, trvajícím od května do října, a obdobím sucha, vyhraničeným měsíci březen a duben. Laos má ještě třetí období a to chladné, které je v rozmezí listopadu a ledna. V nejteplejší části roku je v Laosu kolem 40°C, během chladného období je tu kolem 5°C. Levné letenky do Laosu z Prahy si objednávejte na období sucha.

Do Laosu za turistickými cíli

Mezi nejdůležitější turistická centra patří město Luang Prabang, kde se nachází důležité buddhistické a kolonialistické památky, přičemž město samotné je na seznamu světového dědictví UNESCO, dále hlavní město Vientiane, kde jsou chrámy jako je Wat Si Muang a Pha That Luang, nebo nádherná obec Vang Vieng. V Laosu je také zachovalá divoká příroda, za kterou se můžete vypravit do mnoha národních parků a rezervací. Určitě nepromeškejte svou příležitost a leťte se podívat s levnými letenkami do Laosu z Prahy.

Do Laosu za přírodou

Laos je z velké části porostlý lesem a jeho fauna i flóra jsou velmi bohaté. Ze zvířat se tu můžete setkat s některými druhy gibbonů, asijským slonem, indočínským tygrem, nosorožcem, želvami, krokodýly a dalšími. Z flóry se tu nachází mnoho druhů krásných orchidejí. Vyrazte s levnými letenkami do Laosu a poznejte divokou přírodu tohoto státu.

Levné letenky do Laosu

Chcete se podívat do Asie? Poznat zdejší kulturu a tradice? Tak to určitě neváhejte a využijte příležitosti podívat se do Laosu. Levné letenky do Laosu si snadno a rychle objednáte přímo zde online, zvládne to tedy každý. Levné letenky do Laosu jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Laosu z Prahy je 14 hodin, ale velmi záleží na konkrétní destinaci. Kupte si letenky do Laosu ještě dnes.

Laos

Laos je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Laosu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace