letadlo ico Letenky do Kurdistánu
Kurdistan

Irácký Kurdistán se nachází na severovýchodě státu Irák, kde tvoří autonomní oblast Kurdů. Je tvořen z guvernorátů Halabdža, Sulajmáníja, Arbíl a Dahúk. Hlavním městem této oblasti je Arbíl, kde žije zhruba jeden milion obyvatel. V celém iráckém Kurdistánu je potom 8,35 milionu lidí. Úředním jazykem iráckého Kurdistánu je kurdština a arabština, měnou je irácký dinár. Do Iráckého Kurdistánu se nyní dají pořídit levné letenky s odletem z Prahy, tak si je včas rezervujte.

Aktuální kurz: 100 IQD = 1.61


Letiště Kurdistán

Podnebí v iráckém Kurdistánu

Klima v iráckém Kurdistánu je extrémně kontinentální. Léta jsou tu velmi horká a suchá, naproti tomu zimy jsou chladné a studené. Roční srážky se v nížinách pohybují do 400 mm, v horách mohou dosahovat až 3 000 mm za rok. Levné letenky z Prahy si můžete objednat kdykoliv chcete.

Do iráckého Kurdistánu za turistickými cíli

V iráckém Kurdistánu je toho mnoho k vidění. Mezi nejzajímavější památky patří hlavní město Arbíl, kde se nachází citadela, která je na seznamu UNESCO a jedná se o jedno z nejdéle obývaných měst na světě, Lalish, což je horská vesnice s chrámem Jazidů, město Rawanduz, kousek od kterého se nachází vodopády, město Dohuk, Amedi nebo velké jezero Dukan. Zavítejte do iráckého Kurdistánu s levnými letenkami z Prahy a poznejte další část světa.

Levné letenky do iráckého Kurdistánu

Do iráckého Kurdistánu se můžete letět podívat klidně hned teď, protože do této destinace se nyní dají pořídit velmi levné letenky s odletem z Prahy. Pokud vás láká letět z Prahy do iráckého Kurdistánu, určitě si letenky zamluvte online. Zvládne to každý. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do iráckého Kurdistánu je podle konkrétní destinace, ale pohybuje se kolem 5 hodin.

Kurdistán

Kurdistán je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kurdistánu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace