letadlo ico Levné letenky z Prahy na Kunming Wujiaba International Airport
v Kunming - Čína

Kunming Changshui International Airport je mezinárodní letiště sloužící čínskému městu Kchun-ming v provincii Jun-nan, od kterého leží přibližně 25 kilometrů severovýchodním směrem. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat prakticky nedávno, neboť letiště bylo otevřeno teprve v roce 2012, kdy nahradilo původní letiště Kunming Wujiaba International Airport. Jeho IATA značení je KMG a skládá se ze dvou asfaltových příletových a vzletových ranvejí. Pasažéři jsou tu odbavováni v jedné budově terminálu, která představuje druhou největší terminální stavbu v Číně. Každoročně je tu napočítáno přes 32,2 milionu letenek, což je zhruba polovina celkové kapacity. Buďte jedním z cestujících i vy, stačí, abyste si sehnali levné letenky na mezinárodní letiště Kunming Changshui, které jsou s odletem z Prahy. Právě nyní jsou za akční ceny, tak neotálejte.

Kunming Wujiaba International Airport - KMG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Kunming
Zkratka letiště Kunming Wujiaba International Airport v Kunming - China je: KMG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> KMG
Jednosměrná letenka

KMG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z mezinárodního letiště Kunming Changshui

Nejsnadnější způsob, jak se z mezinárodního letiště Kchun-mingu dostat do centra, je využít červené linky metra, která vede pod letištěm, a snadno se s ní tedy dostanete na obě strany. Další možnost představují pravidelné autobusové spoje, jako jsou například číslo 52 či 134. Před terminálem vás také budou netrpělivě očekávat taxikáři, jejichž služeb můžete rovněž využít. Pokud ale máte vlastní plány, na letišti Kunming Changshui si lze pronajmout auto. Využijte této jedinečné příležitosti a podívejte se do Číny za nízké ceny, stačí si včas rezervovat levné letenky na Kunming Changshui International Airport z Prahy, které jsou vám k dispozici online, takže pro ně nikam nemusíte.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Kunming - místní čas: 3:15
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 24.99236, 102.74354


Levné letenky na Kunming Changshui International Airport v Číně

Cestovat do dalekých destinací se vyplatí, když si objednáte levné letenky s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Právě tak si teď můžete zabookovat i levné letenky na letiště Kunming Changshui v Číně z Prahy za malé peníze. Tyto levné letenky na Kunming Changshui International Airport jsou vám k dispozici online, stačí tedy pár kliků myší a máte je. Určitě s tím ale moc dlouho neotálejte, protože levné letenky na letiště Kunming Changshui z Prahy jsou rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy na Kunming Changshui zhruba 13 hodin.


Počasí Kunming

slunce

22°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 19:30

Středa

sluncepolojasno

22°C

teplota 25°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

22°C

teplota 26°C 20°C

Pátek

zataženodeštík

21°C

teplota 25°C 17°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

18°C

teplota 22°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Kunming Wujiaba International Airport
Kunming - Čína

Letiště Kunming Wujiaba International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Kunming - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Kunming Wujiaba International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist