letadlo ico Levné letenky do Kuala Lumpur

Kuala Lumpur je hlavní a nejlidnatější město Malajsie, které se nachází na Malajském poloostrově asi 20 kilometrů východně od pobřeží Malackého průlivu. V překladu název tohoto města znamená „Blátivá zátoka“ nebo „Blátivé město“, což je dáno tím, že se nachází na soutoku řek Gombak a Klang. V centru města žije přibližně 2,2 milionu obyvatel, kteří tu mluví převážně malajsky a anglicky. Měnou je v Kuala Lumpuru stejně jako ve zbytku státu malajsijský ringgit. Levné letenky do Kuala Lumpuru jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Kuala Lumpur

Kuala Lumpur International Airport

Zkratka letiště: KUL
Letenky do Malajsie - Kuala Lumpur

Najdi nejlevnější letenku

Sultan Abdul Aziz Shah Airport

Zkratka letiště: SZB
Letenky do Malajsie - kuala-lumpur

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kuala Lumpuru

Hlavním malajským letištěm a jedním z nejdůležitějších v jihovýchodní Asii je Kuala Lumpur International Airport, které leží přibližně 45 kilometrů jižně od centra města. Letiště s kódem KUL je dvacáté nejzaměstnanější v osobní dopravě ve světě a také třinácté nejzaměstnanější pro mezinárodní osobní přepravu. Toto letiště v Kuala Lumpuru bylo otevřeno v roce 1998 a dnes má tři betonové příletové a vzletové dráhy. Dva zdejší terminály jsou ročně navštíveny 48,9 miliony cestujícími z celého světa. Nyní se sem můžete podívat i vy a to s levnými letenkami do Kuala Lumpuru. Z letiště v Kuala Lumpuru se do centra města dostanete snadno autobusem, vlakem, taxíkem nebo autem. Dalším letištěm, sloužícím Kuala Lumpuru, je Sultan Abdul Aziz Shah Airport, které leží 17 kilometrů západně od centra a jeho jedné asfaltové příletové a vzletové dráhy a jednoho terminálu, ročně využije téměř 3 miliony pasažérů.

Kuala Lumpur
Aktuální kurz: 1 MYR = 4.92
Kuala Lumpur - místní čas: 11:57
Časové pásmo: Asia/Kuala_Lumpur (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 3.14309, 101.686531
Vzdálenost z Prahy: 9544 km


Do Kuala Lumpuru za turistickými cíli

Kuala Lumpur je celkově šesté nejnavštěvovanější město světě, každý rok sem zavítá skoro 9 milionů turistů. Mezi hlavní atrakce tohoto města patří náměstí Merdeka, dům parlamentu, národní palác nazývaný také jako Istana Negara, chrám Sri Mahamariamman, mešita Jamek z počátku 20. století nebo národní muzeum či národní monument. V Kuala Lumpuru najdete také mnohá tržiště, kde si lze koupit typické suvenýry nebo ochutnat místní kuchyni. Odpočinout si od procházky po památkách lze v místním parku. Levné letenky do Kuala Lumpuru jsou z Prahy a za výhodné ceny, tak neotálejte s jejich rezervací a zamluvte si je raději ještě dnes.

Levné letenky do Kuala Lumpuru

Podívejte se do hlavního města Malajsie a odpočiňte si od každodennosti v Kuala Lumpuru. Levné letenky do Kuala Lumpuru jsou s odletem přímo z Prahy a teď je pořídíte snadno a rychle na internetu. Jejich rezervaci zvládne naprosto každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Kuala Lumpuru přibližně 15 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Kupte si levné letenky do Kuala Lumpuru ještě dnes.


Počasí Kuala Lumpur

zataženodeštík

27°C

Východ slunce: 7:05

Západ: 19:23

Pátek

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 24°C

Sobota

zataženo

26°C

teplota 28°C 25°C

Neděle

zataženo

28°C

teplota 29°C 26°C

Pondělí

zataženodeštík

28°C

teplota 29°C 26°C

Letenka Kuala Lumpur

Kuala Lumpur se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kuala Lumpur - Malajsie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kuala Lumpur.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace