letadlo ico Levné letenky do Koh Samui

Ko Samui je ostrov, který se nachází asi 30 kilometrů východně od východního pobřeží Thajska v Thajském zálivu. Administrativně je součástí provincie Surat Thani, geograficky ho najdeme spíš v Chumphon Archipelago. Ko Samui je druhý největší thajský ostrov a má přibližně 62 500 obyvatel. Úředním jazykem je tu thajština a měnou baht, přičemž časové pásmo je +7 hodin. Ostrov Ko Samui je oblíbeným turistickým cílem, tak si kupte levné letenky na Ko Samui a poznejte to tu také.

Letenky Praha - Koh Samui

Samui Airport

Zkratka letiště: USM
Letenky do Thajska - Koh Samui

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na Ko Samui

Klima na ostrově Ko Samui je tropického charakteru s teplým a vlhkým podnebím během celého roku. Jediným doopravdy suchým měsícem je tu únor, kdy srážky klesnou pod 60 mm, jinak tu období dešťů zabírá zbytek měsíců. Nejvýraznější srážky jsou v říjnu a listopadu. Teplota na ostrově Ko Samui se stále drží na vysokých hodnotách, přes 30°C je zde prakticky neustále. Levné letenky na Ko Samui z Prahy teď pořídíte za akční ceny.

Koh Samui
Aktuální kurz: 100 THB = 64.49
Koh Samui - místní čas: 0:33
Časové pásmo: Asia/Bangkok (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 9.53567, 99.935669
Vzdálenost z Prahy: 8877 km


Na Ko Samui za turistickými cíli

Ostrov Ko Samui je doslova tropickým rájem, kam turisté míří za kokosovými palmami, čistým a teplým mořem a písečnými plážemi, kde si mohou odpočinout od každodenních problémů. Lze tu samozřejmě vyzkoušet mnoho atrakcí, jako je hlubinné potápění s přístrojem či šnorchlování kolem korálových útesů, surfování, rybaření nebo jachting. Až vás pláže omrzí, zajeďte se podívat do vnitrozemí na deštný les, kde najdete například safari se slony nebo vodopády Ta Nim Waterfall. Levné letenky na Ko Samui jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze ještě dnes online, tak neváhejte.

Levné letenky na Ko Samui

Dopřejte si letos luxusní dovolenou v tropickém ráji a to za malé peníze – stačí si objednat levné letenky na thajský ostrov Ko Samui a je to. Levné letenky na Ko Samui jsou teď s odletem přímo z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online, přímo z pohodlí vašeho domova. Levné letenky na Ko Samui z Prahy zakoupíte teď za nízké ceny, takže neváhejte a zabookujte si je co nejdříve. Průměrná doba letu je z Prahy na Ko Samui 15 hodin.


Letenka Koh Samui

Koh Samui se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Koh Samui - Thajsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Koh Samui.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace