letadlo ico Levné letenky do Kerala
Indie

Kerala, Kérala nebo také Keralam je menší stát, nacházející se na pobřeží Arabského moře na jihozápadě Indie. Hlavním městem Kéraly je Thiruvananthapuram, kde žije asi 750 000 lidí z celkového počtu 3,3 milionu obyvatel státu. Úředním jazykem je tu malajálamština, ale není problém domluvit se tu také anglicky. Měnou je tu indická rupie stejně jako ve zbytku státu. Přijeďte se podívat do Kéraly s levnými letenkami s odletem z Prahy.

Letenky Kerala

Podnebí v Kérale na kdy rezervovat letenky

Klima na Kérale je ovlivněno dvěma monzuny, které sem přinášejí vydatné deště. První z nich je jihozápadní a v Kérale je od června do srpna. Druhý je severozápadní a trvá od září do prosince. I když vzduch je tu poměrně vlhký, celoročně se teploty drží kolem 25°C. V létě jsou časté teploty nad 35°C. Ať si tedy levné letenky objednáte kdykoliv, budete tu mít teplo.

Aktuální kurz: 100 INR = 28.68


Do Kérely za turistickými cíli

Kérala je oblíbeným turistickým cílem především pro své pláže a nádhernou tropickou přírodu. Exotické dovolené u moře s palmami se můžete dočkat například na pláži Cherai nebo Alappuzha. Až vás omrzí ležení u vody, určitě se vydejte načerpat sílu do zdejší přírody – pomůžou vám s tím místa jako je Devikulam, národní park Periyar, vrchol Chembra nebo největší sladkovodní jezero v Kérale Sasathamcotta. Z památek stojí za vidění například bazilika Santa Cruz, chrám Mahadeva, přehrada Mattupetty Dam, jeskyně Edakkal nebo přehrada Bhoothathankettu. To všechno můžete vidět na vlastní oči s levnými letenkami z Prahy do Kéraly.

Za přírodou do Kéraly

V Kérale je opravdu rozmanitá příroda s velkým počtem endemických druhů. Vyskytují se tu jak tropické tak suché lesy. Ze zvířat, z nichž je 56 druhů jinde na světě se nevyskytujících, tu můžete vidět třeba slona indického, bengálského tygra, indického leoparda, velké veverky, kobry královské, krokodýly nebo velké zoborožce. Do Kéraly, kde tato zvířata žijí, se nyní prodávají levné letenky.

Levné letenky do Kéraly

Do exotické Indie se nyní můžete podívat i vy a to díky levným letenkám, které se nyní prodávají do oblasti Kérala. Využijte i vy této příležitosti a zakupte si levné letenky s odletem z Prahy do Kéraly v Indii. Průměrná doba letu do této destinace je kolem 11 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla. Rezervujte si levné letenky do Kéraly včas.

Letenka Kerala

Kerala a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Kerala snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Kerala vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist