letadlo ico Levné letenky do Katowice / Pyrzowice

Katovice jsou významné polské město, ležící na jihozápadě země a zároveň správní centrum Slezské metropole. Nachází se asi 70 kilometrů východně od hranic s Českou republikou a to na řekách Klodnica a Rawa. Původně byly Katovice hlavním městem Slezského vojvodství a dnes mají přes 300 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu polština a měnou zlotý. Levné letenky do Katovic jsou s odletem z Prahy a nyní vás vyjdou opravdu lacino, tak moc dlouho neotálejte a zabookujte si je ještě dnes.

Letenky Praha - Katowice / Pyrzowice

Katowice Airport (Pyrzowice Airport)

Zkratka letiště: KTW
Letenky do Polska - Katowice / Pyrzowice

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Katovicích

Katowice International Airport je mezinárodní letiště nacházející se v obci Pyrzowice asi 30 kilometrů severně od centra Katovic. Jedná se o čtvrté nejzaměstnanější letiště v Polsku, které bylo založeno v roce 1940, a jeho IATA značení je KTW. Letiště v Katovicích má jednu příletovou a vzletovou ranvej z betonu a celkem tři terminály, značené písmeny A, B a C, kdy první dva jsou pro pasažéry a třetí terminál je nákladní. Každý rok je na letišti v Katovicích odbaven velký počet spokojených cestujících – obslouženo jich je tu přes 3 miliony každý rok. Spojení s městem je s letištěm v Katovicích zajištěno autobusovými linkami a taxíky. Vlakové spojení je plánováno. Nyní vás levné letenky do Katovic vyjdou opravdu lacino.

Aktuální kurz: 1 PLN = 5.75
Katowice / Pyrzowice - místní čas: 3:58
Časové pásmo: Europe/Warsaw (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.459419, 19.070921
Vzdálenost z Prahy: 333 km


Do Katovic za turistickými cíli

V Katovicích je mnoho turistických atrakcí, které si můžete užít. Jedná se například o prohlídku kostela svaté Panny Marie, katedrály Krista Krále, historickou budovu Drapacz Chmur, Nikiszowiec který by v budoucnosti mohl být zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO, trží náměstí, věž Parachute či palác Goldstein. Zajděte také do některého městského parku, jako je Silesian Park, Zadole Park, Valley of Three Ponds či Forest Park, kde si můžete odpočinout a užít si atmosféru tohoto města. Zabookujte si levné letenky do Katovic, které jsou za nízké ceny a navíc s odletem přímo z Prahy.

Levné letenky do Katovic

Významné polské město Katovice nyní můžete navštívit za velmi nízké ceny a bez dlouhého trmácení autem. Levné letenky do Katovic jsou s odletem přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Katovic přibližně 3 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Objednat si levné letenky do Katovic z Prahy je snadné a lze to udělat online. Zvládne to každý. Zabookujte si levné letenky do Katovic z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Katowice / Pyrzowice

sluncepolojasno

24°C

Východ slunce: 4:33

Západ: 20:57

Pátek

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 23°C

Sobota

zataženodeštík

21°C

teplota 24°C 18°C

Neděle

slunce

24°C

teplota 27°C 21°C

Pondělí

sluncepolojasno

25°C

teplota 28°C 22°C

Letenka Katowice / Pyrzowice

Katowice / Pyrzowice se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Katowice / Pyrzowice - Polsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Katowice / Pyrzowice.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace