letadlo ico Levné letenky do Jefferson City

Jefferson City je hlavní město amerického státu Missouri, který se nachází v centrální části USA. Zároveň je to okresní město pro Cole County ve středu Missouri, na řece Missouri. Jméno Jefferson City dostalo po třetím prezidentovi USA Thomasi Jeffersonovi. Jefferson City má pouze 43 000 obyvatel v centru, s metropolitní oblastí je to necelých 150 000 lidí. Ti tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. Leťte za poznáním do Jefferson City, stačí si koupit levné letenky do této destinace.

Letenky Praha - Jefferson City

Jefferson City Memorial Airport

Zkratka letiště: JEF
Letenky do USA - Jefferson City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jefferson City

Městu Jefferson City slouží menší veřejné letiště Jefferson City Memorial Airport, které se nachází asi 3 kilometry severovýchodně od centra. Má dvě ranveje, z nichž jedna je asfaltová a druhá betonová, na kterých dosedají letadla z místních i dalekých destinací. Jejich pasažéři, kterých je každoročně velký počet, jsou odbavováni v jednom terminálu. Letiště v Jefferson City každý rok zvládne přes 34 000 letových operací. Až si zarezervujete levné letenky do Jefferson City z Prahy a přistanete, tak se do centra města dostanete snadno autobusem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Jefferson City - místní čas: 14:18
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 38.576698, -92.173523
Vzdálenost z Prahy: 7831 km


Do Jefferson City za turistickými cíli

Ačkoliv je Jefferson City město menšího rozsahu, najdete tu zajímavá zákoutí. Jedná se například o katedrálu svatého Josefa, která stojí přímo naproti městskému parku Jefferson City Memorial Park, hřbitov Riverview Cemetery, nacházející se uprostřed zeleně, muzeum Cole County Historical Society muzeum, budovu okresního soudu Cole County Circuit Court a samozřejmě missourský státní kapitol postavený v roce 1917 v klasicistním stylu. Když si koupíte levné letenky do Jefferson City z Prahy a poletíte do této destinace, určitě se nudit nebudete. Tak neváhejte.

Levné letenky do Jefferson City

Navštivte USA a leťte se podívat levně do amerického státu Missouri – stačí vám k tomu zakoupit levné letenky do Jefferson City, které jsou navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Jefferson City si snadno a rychle objednáte online a to z pohodlí domova, nikde nic nemusíte shánět. Průměrná doba letu je z Prahy do Jefferson City asi 15 hodin. Leťte do Jefferson City z Prahy za výhodné ceny.


Počasí Jefferson City

zataženo

27°C

Východ slunce: 5:44

Západ: 20:35

Středa

slunce

26°C

teplota 31°C 20°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

27°C

teplota 32°C 21°C

Pátek

sluncepolojasno

27°C

teplota 32°C 21°C

Sobota

sluncepolojasno

28°C

teplota 34°C 22°C

Letenka Jefferson City

Jefferson City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jefferson City - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jefferson City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace