letadlo ico Levné letenky do Jacksonville na Floridě

Jacksonville je nejlidnatější město amerického státu Florida, nacházejícího se na jihozápadě USA. Jacksonville je krajským městem v okresu Duval County a leží u ústí řeky svatého Jana do Atlantského oceánu asi 40 kilometrů jižně od hranic s Georgií. Ve městě žije přes 820 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 1,3 milionu lidí – tím je Jacksonville řazeno jako dvanácté nejlidnatější město USA. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Jacksonvillu z Prahy jsou za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Jacksonville na Floridě

Cecil Field

Zkratka letiště: NZC
Letenky do USA - Jacksonville na Floridě

Najdi nejlevnější letenku

Craig Municipal Airport

Zkratka letiště: CRG
Letenky do USA - Jacksonville na Floridě

Najdi nejlevnější letenku

Jacksonville International Airport

Zkratka letiště: JAX
Letenky do USA - Jacksonville na Floridě

Najdi nejlevnější letenku

NAS Jacksonville (Towers Field)

Zkratka letiště: NIP
Letenky do USA - Jacksonville na Floridě

Najdi nejlevnější letenku

NOLF Whitehouse

Zkratka letiště: NEN
Letenky do USA - Jacksonville na Floridě

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jacksonvillu

Jacksonville obsluhuje hned několik letišť, z nichž největší je Jacksonville International Airport, které se nachází zhruba 20 kilometrů severně od města. Toto letiště bylo otevřeno v roce 1968 a jeho IATA značení je JAX. Má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno přes 5,2 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Ti se poté do centra města z letiště Jacksonville přepraví snadno autobusem nebo taxíkem. Levné letenky do Jacksonvillu ale můžete koupit také na letiště Jacksonville Executive at Craig Airport, které leží 13 kilometrů východně. Má IATA značení je CRG a na jeho dvou asfaltových ranvejích dosedají spíše menší letadla. Další možností je letiště Herlong Recreational Airport s kódem HEG, nacházející se 13 kilometrů jihozápadně od Jacksonville.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.86
Jacksonville na Floridě - místní čas: 11:39
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 30.33218, -81.655647
Vzdálenost z Prahy: 7874 km


Do Jacksonville za turistickými cíli

V Jacksonvillu je mnoho míst, která byste měli poznat. Určitě se podívejte do divadla Jacksonvillu a Riverside či divadla Ritz dále do muzea současného umění a muzea Cummer, které se orientuje na umění a zahrady. Mezi důležité historické objekty Jacksonvillu patří dům Kingsley Plantation, který patřil plantážníkovi a dodnes se tu zachovali domky otroků, stodola a další objekty. Dům byl postaven v roce 1798. Za rozptýlením v Jacksonvillu zamiřte do zdejší zoologické a botanické zahrady, která se může pochlubit druhou největší sbírkou zvířat ve státě. Rovněž se tu nachází třeba zábavní park Adventure Landing. Dobrodružství ale můžete zažít i na písečné pláži v Jacksonvillu, protože mnoho středisek zde nabízí atrakce pro turisty. Leťte se potápět a plavat na Floridu, stačí si koupit levné letenky do Jacksonville z Prahy.

Levné letenky do Jacksonvillu

Poleťte do USA a ušetřete přitom na letenkách, ty se teď totiž prodávají velmi levně. Levné letenky do floridského státu Jacksonville vás vyjdou opravdu lacino. Rezervovat si levné letenky do Jacksonvillu, které jsou s odletem z Prahy, můžete i online, zvládne to tedy každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Jacksonvillu asi 13 hodin. Zabookujte si své levné letenky do Jacksonvillu z Prahy, dokud ještě nějaké jsou.


Počasí Jacksonville na Floridě

sluncepolojasno

34°C

Východ slunce: 6:28

Západ: 20:18

Pátek

sluncepolojasno

32°C

teplota 38°C 24°C

Sobota

slunce

32°C

teplota 39°C 25°C

Neděle

slunce

34°C

teplota 40°C 26°C

Pondělí

sluncepolojasno

34°C

teplota 40°C 27°C

Úterý

zataženo

30°C

teplota 34°C 26°C

Letenka Jacksonville na Floridě

Jacksonville na Floridě se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jacksonville na Floridě - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jacksonville na Floridě.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace