letadlo ico Levné letenky do Indore

Indore je největší město indického státu Madhjapradéš, který se nachází v centrální části Indie, a zároveň administrativní sídlo stejnojmenného okresu. Indore leží v regionu Malwa a jeho centrem protéká řeka Saraswati River. Město Indore je domovem pro přibližně 2 miliony obyvatel, včetně metropolitní oblasti. Úředními jazyky jsou tu angličtina a hindština a měnou indická rupie. Levné letenky do Indore jsou s odletem z Prahy, tak si je rezervujte ještě dnes online.

Letenky Praha - Indore

Devi Ahilyabai Holkar International Airport

Zkratka letiště: IDR
Letenky do Indie - Indore

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Indore

Devi Ahilyabai Holkar International Airport je název pro mezinárodní veřejné letiště, které se nachází asi 8 kilometrů západně od Indore. Jedná se o dvacáté nejrušnější letiště v Indii a jeho IATA značení je IDR. Letiště v Indore má jednu příletovou a vzletovou dráhu a dva terminály – jeden pro osobní a druhý pro nákladní dopravu. Každý rok je tu odbaveno přes 1,2 milionu lidí a to z domácích i zahraničních destinací. Spojení s městem je z letiště v Indore zajištěno formou autobusových linek a taxíků. Zabookujte si levné letenky do Indore z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Indore - místní čas: 9:19
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 22.71792, 75.833298
Vzdálenost z Prahy: 6070 km


Do Indore za turistickými cíli

V Indore najdete opravdu mnoho zajímavých míst. Zajděte se podívat například na palác Rajwada, který byl dostavěn v polovině 18. století, dále na univerzitu Daly College či Holkar Science College, potom Yeshwant Club, Gandhi Hall či palác Lal Baag Palace. Z přírodních míst v Indore stojí za to vidět Atal Bihari Vajpayee Regional Park, Kamla Nehru Prani Sangrahalay, ve kterém najdete i zoologickou zahradu, Crescent Water Park a Meghdoot Garden. Krásné jsou vodopády Patalpani Waterfalls. Všechna tato místa můžete vidět, když si koupíte levné letenky do Indore z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Indore

Udělejte si výlet do Indie a navštivte zdejší město Indore, které je opravdu velmi zajímavé. Stačí, když si koupíte levné letenky do Indore, které jsou s odletem z Prahy a včas si je zabookovat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Indore asi 11 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Určitě nepromeškejte svou příležitost a rezervujte si levné letenky do Indore z Prahy za akční ceny, dokud nějaké jsou.


Počasí Indore

zataženo

13°C

Východ slunce: 16:13

Západ: 5:33

Úterý

sluncepolojasno

14°C

teplota 19°C 8°C

Středa

zataženosněžení

3°C

teplota 6°C 1°C

Čtvrtek

zataženosněžení

4°C

teplota 6°C 1°C

Pátek

slunce

8°C

teplota 15°C 1°C

Letenka Indore

Indore se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Indore - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Indore.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist