letadlo ico Levné letenky do Hollywood

Město Hollywood leží na východním pobřeží USA a jeho břehy omývá Atlantský oceán. Společně s Miami a Fort Lauderdale tvoří aglomeraci tzv. Jižní Floridu. Celkem zde žije přes 145 000 obyvatel, kteří většinou mluví anglicky nebo španělsky. V Hollywoodu se platí americkým Dolarem. Hollywood není v Americe jenom jeden a co je dobré, do miamského Hollywoodu lze sehnat levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Hollywood

North Perry Airport

Zkratka letiště: HWO
Letenky do USA - Hollywood

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hollywoodu

Nejbližším letištěm je North Perry Airport se zkratkou HWO, které se nachází asi jen 8 kilometrů od centra města Hollywood. Celkem jsou tu 4 dráhy, přičemž dvě z nich jsou používány 24 hodin denně. Přímo od letiště lze jet do centra Hollywoodu autobusem číslo 07, 02 a 102. Dostat se do centra Hollywoodu je stejně snadné, jako sem přicestovat s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Hollywood - místní čas: 3:20
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.0112, -80.14949
Vzdálenost z Prahy: 8130 km


Letecky do Hollywoodu za turistickými cíli

Jelikož v Hollywoodu je tropické monzunové podnebí, drží se celoročně teploty v této destinaci nad 25°C. Turisté tedy do Hollywoodu většinou přijíždějí kvůli kvalitním písčitým plážím, které jsou neustále udržované. Podél pobřeží je velké množství promenád a obchodů, které jsou lemované palmami. Kromě toho tu lze odpoledne trávit hraním golfu nebo návštěvou místního parku. Příjemnou dovolenou v Hollywoodu můžete mít za pakatel s levnými letenkami.

Levné letenky do Hollywoodu

Kdo může říct, že byl v Hollywoodu? Například ten, kdo si zarezervoval levné letenky do této destinace a odcestoval přímo z Prahy. Do Hollywoodu v Miami se totiž nyní dá cestovat s levnými letenkami pohodlně a za nízké ceny. Doba letu je 12 hodin a 45 minut. Chopte se šance a zarezervujte si svoje levné letenky do Hollywoodu v Miami ještě dnes.


Počasí Hollywood

zataženoMrholení

15°C

Východ slunce: 6:35

Západ: 21:50

Úterý

zataženodeštík

13°C

teplota 18°C 10°C

Středa

slunce

13°C

teplota 18°C 7°C

Čtvrtek

zataženo

15°C

teplota 20°C 9°C

Pátek

zataženodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Letenka Hollywood

Hollywood se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hollywood - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hollywood.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace