letadlo ico Levné letenky do Havany

Havana se celým jménem nazývá San Cristóbal de la Habana, bývá ale zkracován na pouhé La Habana, a je hlavním městem ostrovního státu Kuba v Karibském moři. Je to administrativní středisko provincie La Habana, také nejlidnatější město Kuby a leží na severním pobřeží země. Havana má přes 2 miliony obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí kubánským pesem a pesem convertible. Havana je zapsaná na seznamu světových památek UNESCO. Levné letenky do Havany z Prahy vás vyjdou lacino, tak si je kupte ještě dnes.

Letenky Praha - Havana

Jose Marti International Airport

Zkratka letiště: HAV
Letenky do na Kubu - Havana

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Havaně

Mezinárodní letiště José Martí International Airport je největší letiště země, které slouží jako spojení Kuby s pevninou. Známé je také podle svého dřívějšího názvu Rancho-Boyeros Airport a jeho IATA značení je HAV. Leží v obci Boyeros asi 15 kilometr jihozápadně od Havany, otevřeno bylo už v roce 1930 a pojmenované je podle básníka a patriota José Martí. Letiště v Havaně má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu a celkem pět terminálů. Terminál 1 je určen cestujících z domácích destinací, Terminál 2 pro pasažéry z letů z USA, Terminál 3 a 5 je pro mezinárodní lety a Terminál 4 je nákladní. Letiště v Havaně obslouží ročně až několik milionů pasažérů. Doprava do centra Havany je zajištěna formou autobusů a nedaleko letiště je také železnice. Právě nyní vás cesta na Kubu bude stát málo, když si koupíte levné letenky do Havany z Prahy.

Havana
Měna na Kubu: Kubánské konvertibilní peso
Havana - místní čas: 21:32
Časové pásmo: America/Havana (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 23.13302, -82.383041
Vzdálenost z Prahy: 8520 km


Do Havany za turistickými cíli

Mezi nejvýznamnější památky Havany patří Stará Havana, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, a leží tu náměstí Plaza Vieja. Dále tu najdete komplex pevností La Cabaña, pocházející z 18. století, hrad Morro, stojící u vjezdu do zálivu Havany, pevností v zálivu je rovněž Castillo San Salvador de la Punta ze 16. století. Za prohlídku v Havaně stojí také El Capiolio, palác, který je sídlem vlády, vysoká socha Ježíše Christ of Havana, velké divadlo Gran Teatro de La Habana, ve kterém můžete shlédnout také operu, muzeum revoluce, starý hřbitov Colon Cemetry a historický hotel Nacional de Cuba. Kromě toho se na pobřeží Havany můžete vykoupat a užít si pořádnou dovolenou u moře. Zažijte dobrodružství, kupte si levné letenky do Havany z Prahy a leťte letos na Kubu.

Levné letenky do Havany

Užijte si exotickou dovolenou v Karibském moři na ostrově Kuba. Nyní se do této destinace prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes. Rezervace levných letenek do Havany z Prahy je snadná a lze ji udělat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Havany necelých 14 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak příliš dlouho neotálejte, protože levné letenky do Havany z Prahy jsou rychle pryč.


Počasí Havana

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 6:44

Západ: 20:17

Pátek

zataženodeštík

30°C

teplota 32°C 27°C

Sobota

zataženodeštík

29°C

teplota 32°C 27°C

Neděle

zataženo

29°C

teplota 31°C 26°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 31°C 26°C

Letenka Havana

Havana se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Havana - Kuba i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Havany.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace