letadlo ico Levné letenky do Harbin

Charbin je hlavní a také největší město čínské provincie Chej-lung-ťiang, která je nejvýchodněji položenou provincií v Čínské lidové republice. Je to osmé nejlidnatější čínské město, které vyrostlo z malé vesnice Manchu, jejíž název v překladu znamená „místo pro sušení rybářských sítí“. Charbin je subprovinční město a jeho centrem protéká řeka Sungari. Celková populace Charbinu je 5,2 milionu lidí, v metropolitní oblasti je to až 6,7 milionu lidí. Úředním jazykem je tu čínština, měnou je čínský jüan. Levné letenky do Charbinu z Prahy můžete objednat nyní za velmi výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Harbin

Harbin Taiping International Airport

Zkratka letiště: HRB
Letenky do Číny - Harbin

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Charbinu

Harbin Taiping International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Charbin, a jehož IATA značení je HRB. Dříve bylo známé jako Yanjiagang Airport a leží asi 37 kilometrů jihozápadně od centra Charbinu. Otevřeno bylo v roce 1979. Letiště v Charbinu má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a také jednu budovu terminálu, která byla následně rozdělena na dva terminály - jeden pro domácí lety a druhý pro mezinárodní. Každý rok je tu odbaveno přes 14 milionů spokojených cestujících, kteří se poté do města dopravují autobusy a taxíky. Další možností je si vypůjčit auto a jet za vlastními cíli.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Harbin - místní čas: 3:25
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 47.33028, 123.183609
Vzdálenost z Prahy: 7217 km


Do Charbinu za turistickými cíli

V Charbinu se nachází mnoho zajímavých míst, která byste během své návštěvy určitě měli vidět. Jedná se například o katedrálu svaté Sofie, která je ruským ortodoxním kostelem z první poloviny 20. století, buddhistický chrám Jile Temple, který je největším v této prefektuře, monumentální budovu charbinského technologického institutu, náměstí Hongbo Plaza, Central Avenue, monument Flood Control a most Songpu Bridge. Rozhodně neuděláte chybu, když si koupíte levné letenky do Charbinu na zimu, kdy se tu koná velký zimní festival, na němž jsou vystavovány sochy z ledu.

Levné letenky do Charbinu

Vydejte se na dovolenou do Číny a poznejte zdejší památky a kulturu. Stačí si koupit levné letenky do Charbinu z Prahy, které si snadno objednáte online a to z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Charbinu přibližně 10 hodin. Akční letenky do Charbinu z Prahy jsou horké zboží na internetu a jsou rychle vyprodané, proto nepromeškejte svou příležitost a levné letenky do Charbinu z Prahy si zabookujte ještě dnes.


Počasí Harbin

zataženodrobné sněžení

0°C

Východ slunce: 4:53

Západ: 18:14

Úterý

sluncepolojasno

1°C

teplota 3°C -1°C

Středa

zataženo

7°C

teplota 9°C 5°C

Čtvrtek

zataženodeštík

12°C

teplota 16°C 8°C

Pátek

zataženo

8°C

teplota 10°C 5°C

Letenka Harbin

Harbin se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Harbin - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Harbin.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist