letadlo ico Levné letenky do Hannover

Hannover je hlavní město spolkového státu Dolní Sasko na severu Německa. Nachází se 150 kilometrů jižně od Hamburku a 285 kilometrů západně od Berlína. Centrem Hannoveru protéká řeka Leine. V historii v Hannoveru působili hannoverští kurfiřti – pozdější zakladatelé britské královské linie. Dnes v Hannoveru žije přes půl milionu lidí, mluví se tu německy a měnou je euro. Kupte si levné letenky do Hannoveru z Prahy a podívejte se do tohoto města už zítra.

Letenky Praha - Hannover

Hannover-Langenhagen Airport

Zkratka letiště: HAJ
Letenky do Německa - Hannover

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hannoveru

Mezinárodní letiště Hannover Airport se nachází v obci Langenhagen přibližně 11 kilometrů severně od centra Hannoveru. Jedná se o deváté největší letiště Německa. Hannover Airport bylo založeno v roce 1952 a dnes je jeho IATA značení HAJ. Letiště má celkem tři příletové a vzletové dráhy, kdy dvě jsou betonové a jedna asfaltová, a čtyři terminály. Pro 5,2 milionu cestujících, kteří projdou Hannover Airport každý rok, slouží první tři terminály značené A, B a C. Terminál D je přestavený hangár. Do města se z Hannover Airport dostanete po přistání s levnými letenkami do Hannoveru snadno, protože přímo pod terminálem C jezdí vlaky. Spojení jezdí každých 30 minut, přičemž jízda do města zabere 15 minut. Další možností jsou autobusy, taxíky nebo zapůjčení auta na letišti.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.32
Hannover - místní čas: 15:47
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.050892, 13.73832
Vzdálenost z Prahy: 118 km


Do Hannoveru za turistickými cíli

V Hannoveru se nachází mnoho zajímavých míst, která byste měli během své návštěvy vidět. Za zmínku určitě stojí křižovatka čtyř nejdůležitějších nákupních tepen Hannoveru Kröpcke, kde se také nacházejí hodiny Kröpcke Uhr, dále jsou to královské zahrady Herrenhausen, botanická zahrada Berggarten, nová radnice a Staré město, kde je k vidění velký kostel Marktkirche, staroměstská radnice, věž Beguine Tower a brána Marstall. V Hannoveru se dá jít po tzv. červené linii, což je značení na chodnících, které vás provede po městě a kolem těch nejdůležitějších památek. Trasa je dlouhá přibližně 4 kilometry. Rezervujte si levné letenky do Hannoveru ještě dnes.

Levné letenky do Hannoveru

Podívejte se do historického Hannoveru, který se nachází v Německu. Levné letenky do Hannoveru vás teď vyjdou opravdu na málo peněz a navíc jsou s odletem přímo z Prahy. Letenky do Hannoveru si raději objednejte co nejdříve. Průměrná doba letu z Prahy do Hannoveru je 2,5 hodiny.


Počasí Hannover

zataženo

6°C

Východ slunce: 7:11

Západ: 17:56

Sobota

zataženodeštík

11°C

teplota 14°C 6°C

Neděle

sluncepolojasno

8°C

teplota 10°C 6°C

Pondělí

zataženoMrholení

6°C

teplota 9°C 4°C

Úterý

sluncedeštík

8°C

teplota 10°C 5°C

Středa

zataženo

8°C

teplota 9°C 7°C

Letenka Hannover

Hannover se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hannover - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hannover.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist