letadlo ico Levné letenky do Hainan Island

Chaj-nan nebo též Hainan je nejmenší a nejjižnější provincie Čínské lidové republiky, nacházející se v Jihočínském moři. Od poloostrova Lej-čou odděluje ostrov Hainanský průliv. Populace na ostrově činila v roce 2012 8,9 milionu lidí. Hlavním městem ostrova Hainan je Haikou, ležící na severu ostrova při ústí řeky Nandu do moře. V Haikou žije asi 2 miliony obyvatel. Úředním jazykem na ostrově Hainan je sice čínština, ale převážně se tu mluví dialektem Min. Měnou je čínský jüan. A nyní se na ostrov Hainan prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Hainan Island

Sanya Fenghuang International Airport

Zkratka letiště: SYX
Letenky do Číny - Hainan Island

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí na Chaj-nanu

Klima na Chaj-nanu je subtropické až tropické. V nejchladnějších měsících tu teploty klesají k 16°C a během těch nejteplejších se drží kolem 30°C. Na Chaj-nanu prší nejčastěji v letním období dešťů, popřípadě během období tajfunů. Levné letenky ale nedoporučujeme objednávat na leden a únor, kdy je tu hustá mlha.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Hainan Island - místní čas: 4:15
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 47.450001, 126.933327
Vzdálenost z Prahy: 7393 km


Na Chaj-nan za turistickými cíli

Na Chaj-nan se jezdí převážně relaxovat a to buď na mnoho nádherných pláží, kterými je ostrov posetý, nebo do termálních pramenů, jako je Guantan, Xinglong nebo Sedm víl. Zajímavý je ale také buddhistický chrám Nanshan Temple, buddhistická socha Kuan-jin ve městě San-ja, krasová jeskyně Luobi nebo krásný Opičí ostrov Nanwan. Užít si exotickou dovolenou je s levnými letenkami z Prahy na ostrov Chaj-nan snadné.

Za přírodou na Chaj-nan

Ostrovu Chaj-nan se někdy přezdívá „ostrov palem“. Naleznete tu především kokosové palmy, které jsou sklízeny až třikrát ročně. Zajímavé jsou také hainanské žluté chilli papriky či hainanská bílá borovice. Ze zvířat se tu nachází například endemický Hainan Partridge, savec Hainan gymnure, ohrožený hainanský páv nebo třeba hainanský chocholatý černý gibbon. To všechno můžete vidět na vlastní oči díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Levé letenky na ostrov Chaj-nan

Chcete prožít opravdu exotickou dovolenou, kterou vám bude každý závidět? S levnými letenkami si ji můžete dovolit. Na ostrov Chaj-nan v Číně se totiž prodávají levné letenky a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu na ostrov Chaj-nan, který je turisticky oblíbený, je 13 hodin. S rezervací levných letenek na exotický ostrov Chaj-nan určitě neváhejte a objednejte si je klidně hned teď.


Počasí Hainan Island

sluncepolojasno

18°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 19:34

Středa

sluncepolojasno

17°C

teplota 23°C 12°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

16°C

teplota 19°C 12°C

Pátek

zataženodeštík

16°C

teplota 20°C 13°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 21°C 15°C

Letenka Hainan Island

Hainan Island se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hainan Island - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hainan Island.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist