letadlo ico Letenky do Guiney
Guinea

Guinea se oficiálně nazývá Republika Guinea a je to stát ležící na severozápadním pobřeží Afriky u Atlantského oceánu. Někdy bývá nazývána jako Guinea-Conakry, aby se odlišila od dalších Guineí ve světě. Celková populace tohoto státu je 8,7 milionu obyvatel, z nichž 1,6 milionu obývá hlavní město Conakry. Úředním jazykem v Guineji je francouzština a měnou guinejský frank. Guinea leží v časovém pásmu +0 hodin. Levné letenky do Guiney z Prahy nyní seženete za opravdu výhodné ceny, tak si je nezapomeňte objednat včas.

Aktuální kurz: 10000 GNF = 21.4


Letiště Guinea

Podnebí v Guineji

Klima v Guineji je převážně tropického charakteru, s přívalovými dešti trvajícími od dubna do listopadu. Celoročně se teplota ve státě příliš nemění, liší se pouze v nadmořské výšce. Nejčastěji se pohybuje v rozmezí mezi 23°C až 29°C. Průměrné roční srážky se pohybují kolem 4 300 mm. Levné letenky do Guiney jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Do Guineje za turistickými cíli

V Guineji se najde něco zajímavého pro každého. Na pobřeží jsou veřejné písečné pláže s čistým oceánem a vodními atrakcemi pro turisty. Ve vnitrozemí najdete zase Massif du Ziama Classified Forest nebo třeba národní park du Haut Niger. Za kulturou stačí potom vyrazit do větších měst. Například hlavní město Conakry nabízí prezidentský palác, národní muzeum, národní palác, katedrálu svaté Marie, palác lidu a další památky. Za návštěvu jistě stojí také město Labé, přístavní město Port Kamsar nebo třetí největší město státu Kindia. Dopřejte si luxusní dovolenou za příznivé ceny, stačí si koupit levné letenky do Guiney z Prahy.

Do Guiney za přírodou

Pokud jste někdy chtěli na vlastní kůži zažít safari, tak s levnými letenkami do Guiney z Prahy máte jedinečnou příležitost. V přírodě se tu můžete setkat se slony africkými, kočkodany, lvy, africkými zlatými kočkami, divokými kočkami, leopardy, hrošíky liberijskými, buvolci stepními a dalšími. Zažijte dobrodružství na safari v Guineji.

Levné letenky do Guiney

Láká vás dovolená v Africe, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Tak nyní máte jedinečnou příležitost – do africké Guiney se nyní prodávají velmi levné letenky a to dokonce s odletem z Prahy. Rezervovat si levné letenky do Guiney zvládne každý, jsou totiž k sehnání na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Guiney přibližně 6,5 hodiny. Neváhejte a zabookujte si levné letenky do Guiney z Prahy ještě dnes.

Guinea

Guinea je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Guiney čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist