letadlo ico Levné letenky do Conakry

Conakry je hlavní město afrického státu Guinea, přičemž leží na jeho západním konci, na pobřeží Atlantského oceánu. V Conakry žije skoro čtvrtina všech obyvatel státu, což je zhruba 1,6 milionu lidí. Město je významný přístav západní Afriky, přičemž je situované na ostrově Tombo. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou je guinejský frank. Kupte si levné letenky do Conakry ještě dnes.

Letenky Praha - Conakry

Gbessia Airport

Zkratka letiště: CKY
Letenky do Guiney - Conakry

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Conakry

Mezinárodní letiště Conakry International Airport, známé také jako Gbessia International Airport, se nachází 12 kilometrů severozápadně od Conakry. Jedná se o největší letiště státu a nese označení CKY. Letiště Conakry má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a dva terminály – jeden pro domácí a druhý pro zahraniční lety. Každý rok je odbaveno téměř 250 000 cestujících. Do centra se z letiště Conakry dostanete místní dopravou, taxíky nebo půjčeným autem z letiště. Rezervujte si své levné letenky do Conakry z Prahy, dokud nějaké jsou.

Conakry
Aktuální kurz: 10000 GNF = 21.26
Conakry - místní čas: 17:12
Časové pásmo: Africa/Conakry (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 9.53795, -13.67729
Vzdálenost z Prahy: 5198 km


Do Conakry za turistickými cíli

V Conakry se nachází mnoho turisticky zajímavých míst, která můžete navštívit. Jedná se například o prezidentský palác, palác lidu, národní muzeum Conakry, národní palác, katedrálu svaté Marie nebo velkou mešitu Conakry. Nezapomeňte se zastavit také v botanické zahradě Conakry, kde si můžete odpočinout. Město má také veřejné pláže, kam můžete vyrazit za sluníčkem, opalováním a teplým mořem. Užijte si tu pravou dovolenou s levnými letenkami do Conakry z Prahy a poznejte další kousek světa.

evné letenky do Conakry

Chcete se podívat do Afriky, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože díky akčním levným letenkám do Conakry z Prahy se můžete podívat do hlavního města Guinei. Levné letenky do Conakry pořídíte za nízké ceny a rezervovat si je lze klidně hned teď. Doba letu je do Conakry z Prahy asi 6,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Conakry a nenechte si ujít tuto příležitost.


Počasí Conakry

slunce

31°C

Východ slunce: 6:34

Západ: 19:07

Sobota

zataženo

28°C

teplota 30°C 27°C

Neděle

zataženo

28°C

teplota 29°C 27°C

Pondělí

zataženodeštík

28°C

teplota 29°C 26°C

Úterý

zataženo

28°C

teplota 29°C 27°C

Středa

sluncepolojasno

29°C

teplota 30°C 27°C

Letenka Conakry

Conakry se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Conakry - Guinea i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Conakry.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist