letadlo ico Letenky do Ghany
Ghana

Ghana oficiálně Republika Ghana je stát nacházející se na západě Afriky, při pobřeží Guinejského zálivu a části Atlantského oceánu. V překladu slovo Ghana znamená „král bojovník“. Hlavním městem státu je Accra, ve které žije přibližně 2,3 milionu obyvatel, z celkového počtu 27 milionů lidí v Ghaně. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou ghanský cedi. Ghana leží v časovém pásmu +0 hodin. Levné letenky do Ghany z Prahy nyní sežene za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 GHS = 3.64


Letiště Ghana

Podnebí v Ghaně

Ghana má typické tropické podnebí, které je charakteristicky horké, přičemž na jihu je mokřejší než na severu. Období dešťů trvá v severní Ghaně od března do listopadu a v jižní Ghaně od dubna do poloviny listopadu. Během této části roku spadne většina z 216 centimetrů srážek za rok. Průměrná teplota se v Ghaně příliš nemění a pohybuje se kolem 28°C. Levné letenky do Ghany si kupujte co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Do Ghany za turistickými cíli

Ghana je vyhlášeným turistickým cílem díky své přírodě. Tu můžete pozorovat například v národních parcích Bui, Bia, Digya, Kakum nebo Kyabobo. Kromě divokých zvířat tu uvidíte nezkrocenou přírodu a zajímavá místa jako jsou vodopády. Ghana toho ale může nabídnout mnohem víc, například v hlavním městě Accra najdete náměstí Nezávislosti, planetárium nebo monument Black Star. Město Tema má zase zajímavý přístav a v Kumasi se můžete kulturně vyžít. Na pobřeží Ghany jsou také mnohé pláže, kde se můžete vykoupat, užít si oceán i písek a slunce se spoustou vodních radovánek a turistických atrakcí. Neváhejte tedy a objednejte si levné letenky do Ghany z Prahy ještě dnes.

Do Ghany za přírodou

Africká příroda Ghany je velmi rozmanitá, najdete tu vše od savan po tropické deštné lesy. V přírodě se tak můžete setkat tváří v tvář například s voduškou velkou, slonem africkým, lvem, leopardem, šimpanzy, štětkounem africkým, paviánem guinejským či několika druhy gazel. Zažijte na vlastní kůži safari a to díky levným letenkám do Ghany s odletem z Prahy.

Levné letenky do Ghany

Zavítejte do Afriky a užijte si tu pravou dovolenou u moře. Do afrického státu Ghana se nyní prodávají velmi levné letenky a to s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Ghany jsou za výhodné ceny a lze je sehnat snadno a rychle na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Ghany asi 10 hodin, ale velmi záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky do Ghany ještě dnes.

Ghana

Ghana je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Ghany čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist