letadlo ico Levné letenky do Accra

Accra je hlavní a největší město afrického státu Ghana, ležícího na pobřeží Guinejského zálivu v západní Africe. Město se nachází v centrální části pobřeží v regionu Větší Accra, poblíž poledníku Greenwich. V centru Accry žije přibližně 2,3 milionu obyvatel, kteří tu převážně mluví anglicky. Měnou je stejně jako ve zbytku státu ghanský cedi. Kupte si levné letenky do Accry z Prahy a užijte si opravdovou dovolenou v Africe.

Letenky Praha - Accra

Kotoka International Airport

Zkratka letiště: ACC
Letenky do Ghany - Accra

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Accře

Mezinárodní letiště Kotoka International Airport je nejdůležitější a největší letiště ve státě Ghana, přičemž leží asi 1 kilometr severovýchodně od centra města. Dříve bylo známé jako Ghana International Airport, ale bylo přejmenováno podle generálporučíka Emmanuela Kwasi Kotoka. Letiště Accra má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, na které každý rok přistane až 2,5 milionu cestujících. Ti jsou poté odbavování ve dvou terminálech, kdy terminál jedna je určen pro domácí lety a terminál dvě slouží pro mezinárodní lety. Doprava do Accry je z letiště zajištěna formou taxíků, autobusových linek a v neposlední řadě si můžete půjčit auto a vyrazit po vlastní ose. Objednat si levné letenky do Accry z Prahy se teď vyplatí.

Accra
Aktuální kurz: 1 GHS = 3.64
Accra - místní čas: 7:54
Časové pásmo: Africa/Accra (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 5.55602, -0.1969
Vzdálenost z Prahy: 5137 km


Do Accry za turistickými cíli

Jelikož Accra leží na pobřeží Guinejského zálivu, naleznete v ní mnoho veřejných pláží, kde si můžete užít dovolenou u moře. Kromě teplé vody a slunění lze využít různých atrakcí a vodních radovánek, jako je například potápění nebo šnorchlování. Ve městě poté najdete kulturní vyžití v podobě procházky kolem zdejší univerzity, knihovny, prezidentského paláce, monumentu z roku 1957 či místního kostela. Hlavní město Ghany toho má opravdu hodně co nabídnout, tak si zabookujte své levné letenky do Accry z Prahy včas a leťte na dovolenou právě do této destinace.

Levné letenky do Accry

Podívejte se do hlavního města afrického státu Ghana a to za výhodné ceny. Levné letenky do Accry seženete snadno a rychle online, není to nic těžkého. Levné letenky do Accry jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je něco málo přes 10 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Accry z Prahy jsou horké zboží, proto si je objednávejte co nejdříve.


Počasí Accra

slunce

30°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 18:07

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 28°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 28°C

Pátek

sluncepolojasno

30°C

teplota 32°C 28°C

Sobota

slunce

30°C

teplota 32°C 28°C

Letenka Accra

Accra se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Accra - Ghana i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Accra.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist