letadlo ico Levné letenky do Frankfurtu

Frankfurt nad Mohanem je páté největší město Německa, které se nachází na jihu země v německé spolkové zemi Hesensko, jehož je největším městem. Jak již název napovídá, Frankfurt leží na březích řeky Mohan. V centru Frankfurtu nad Mohanem žije přes 710 00 obyvatel, v metropolitní oblasti je to ale až 5,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu němčina a měnou euro. Levné letenky do Frankfurtu nad Mohanem z Prahy se teď prodávají za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Frankfurt

Frankfurt International Airport

Zkratka letiště: FRA
Letenky do Německa - Frankfurt

Najdi nejlevnější letenku

Frankfurt Egelsbach Airport

Zkratka letiště: QEF
Letenky do Německa - Frankfurt

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Frankfurtu nad Mohanem

Mezinárodní letiště sloužící Frankfurtu nad Mohanem se jmenuje Frankfurt Airport a jeho IATA značení je FRA. Jedná se o jedno z nejzaměstnanějších letišť v Německu pro osobní přepravu, přičemž v Evropě je Frankfurt čtvrté nejvytíženější letiště. Letiště Frankfurtu nad Mohanem se nachází 12 kilometrů jihozápadně od města a bylo založeno už v roce 1936. Nyní má čtyři příletové a vzletové dráhy, na nichž každý rok přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou odbavováni ve dvou terminálech a ročně jich tu projde přes 61 milionů. Podívejte se sem i vy, stačí si koupit levné letenky do Frankfurtu nad Mohanem z Prahy. Letiště ve Frankfurtu nad Mohanem je s městem spojeno vlaky, které jedou do centra zhruba 10 minut, autobusy a taxíky.

Frankfurt
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.73
Frankfurt - místní čas: 7:42
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.116669, 8.68333
Vzdálenost z Prahy: 409 km


Do Frankfurtu za turistickými cíli

Ve Frankfurtu je spousta zajímavých míst, která byste určitě měli navštívit. Zajděte se podívat na středověkou stavbu Römer na Starém městě, frankfurtskou katedrálu, kostel svatého Pavla na náměstí Paulsplatz, budovu staré opery, bývalou městskou bránu Eschenheimer Turm, patřící mezi symboly města, a velký luteránský kostel svaté Kateřiny. Z muzeí stojí za to navštívit Städel, muzeum regionálního umění, německé architektonické muzeum nebo galerii Schirn Art Gallery. Levné letenky do Frankfurtu z Prahy nyní seženete za akční ceny, tak neváhejte.

Levné letenky do Frankfurtu nad Mohanem

Poznejte toto známé německé město, které toho má mnoho co nabídnout. Levné letenky do Frankfurtu nad Mohanem jsou nyní za opravdu skvělé ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem z Prahy asi 1 hodina a 15 minut. Levné letenky do Frankfurtu nad Mohanem z Prahy jsou žádané, tak si je objednejte ještě dnes, dokud nějaké jsou. Jde to udělat i online z pohodlí domova.


Počasí Frankfurt

zataženodeštík

18°C

Východ slunce: 5:19

Západ: 21:11

Úterý

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 18°C 14°C

Středa

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 13°C

Pátek

zataženoMrholení

14°C

teplota 16°C 13°C

Letenka Frankfurt

Frankfurt se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Frankfurt - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Frankfurtu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace