letadlo ico Levné letenky do Florencie

Florencie je hlavní město regionu Toskánsko a provincie Florencie v Itálii. Florencie leží na řece Arno a je považována za kolébku renesance. Dříve byla městským státem a vládl tu známý rod Medici. V centru žije přibližně 380 000 obyvatel, přičemž úředním jazykem je tu italština a měnou euro. Zabookujte si svůj let s levnými letenkami do Florencie z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Florencie

Peretola Airport (Amerigo Vespucci Airport)

Zkratka letiště: FLR
Letenky do Itálie - Florencie

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Florencie


Hit: Florencie z Prahy - letenky do Itálie za 1589 Kč
Hit: Florencie z Prahy - letenky do Itálie za 1589 Kč

5. 6.  |Florencie je nádherné historické italské město se zápisem na seznamu UNESCO. Nachází se ve střední Itálii nedaleko Pisy, Boloni a Rimini. Založeno bylo už 57 let před naším letopočtem. Psaly se zde dějiny. Nejlevněji můžete koupit ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve Florencii

Letiště Florence Airport, Peretola je známé také jako Amerigo Vespucci Airport a nachází se 5,5 kilometru severozápadně od centra Florencie. Pojmenováno je podle italského cestovatele a objevitele, podle kterého by měla být pojmenována Amerika. Letiště Florence bylo poprvé otevřeno v roce 1931 a jeho značení je FLR. Je to malé letiště s jednou asfaltovou příletovou a vzletovou dráhou a jedním terminálem, ve kterém je každý rok odbaveno asi 2,2 milionu cestujících. Staňte se pasažérem letiště Florence i vy, stačí si jen koupit levné letenky do Florencie. Doprava do centra Florencie z letiště je snadná – můžete využít autobusových linek nebo zaplatit 20 euro za taxíka (pevná cena). Je tu plánované také spojení tramvajové. (2015)

Florencie
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Florencie - místní čas: 4:22
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 43.786449, 11.24892
Vzdálenost z Prahy: 741 km


Do Florencie za turistickými cíli

Ve Florencii je opravdu velký počet míst, která stojí za návštěvu. Dominantou města je gotická katedrála Santa Maria del Fiore, která stojí na náměstí Piazza del Duomo, a vedle se nachází zvonice Giottova ze 14. století. Další významná stavba stojí na náměstí Piazza della Signoria a je jí radnice Palazzo Vecchio. Při prohlídce Florencie nevynechejte ani most Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, kostel Santa Maria Novella, Santa Croce, uměleckou galerii Galleria degli Uffizi, baptisterium San Giovanni nebo zahrady Boboli. Město toho má opravdu hodně co nabídnout, tak neváhejte a kupte si levné letenky do Florencie z Prahy, dokud nějaké akční jsou.

Levné letenky do Florencie

Užijte si skvělé toskánské víno přímo ve zdejší metropoli a to Florencii. S levnými letenkami do Florencie výrazně ušetříte a navíc poletíte přímo z Prahy. Levné letenky do Florencie si můžete snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu do Florencie je z Prahy 3 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Florencie, dokud nějaké jsou.


Letenka Florencie

Florencie se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Florencie - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Florencie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace