letadlo ico Levné letenky do Florence

Florencie je hlavním městem Toskánska, kraje nacházejícího se ve střední části Itálie. Florencie je považovaná za kolébku renesance a v 19. století se stala prvním hlavním městem sjednoceného království Itálie. Patří mezi módní města. Centrem Florencie, kde žije přes 377 000 obyvatel, teče řeka Arno. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku Itálie italština a měnou euro. Levné letenky do Florencie z Prahy teď pořídíte online za velmi výhodné ceny, tak na nic nečekejte.

Letenky Praha - Florence

Florence Regional Airport

Zkratka letiště: FLO
Letenky do USA - Florence

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Florencii

Amerigo Vespucci Airport či obecně známější název Florence Airport, Peretola označuje mezinárodní letiště sloužící italské Florencii. Jedná se o druhé nejdůležitější letiště Toskánska a jeho IATA značení je FLR. Letiště Florencie leží asi 5,5 kilometru severozápadně od města a otevřeno bylo už v roce 1931. Má jednu přistávací a vzletovou ranvej z asfaltu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno přes 2,4 milionu cestujících. Ti se poté z letiště Florencie dostanou do města autobusem nebo taxíkem, který do centra jezdí za pevnou taxu 20 euro. V budoucnosti se plánuje spojení železniční. Levné letenky do Florencie z Prahy pořídíte lacino, tak nepromeškejte příležitost.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Florence - místní čas: 19:16
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 34.050159, -79.666451
Vzdálenost z Prahy: 7444 km


Do Florencie za turistickými cíli

Centrum Florencie patří už od roku 1982 na seznam světového dědictví UNESCO, najdete tu tedy mnoho památek. Mezi ně patří například dominanta města, kterou je gotická katedrála Santa Maria del Fiore, vedle které stojí Giottova zvonice, potom bazilika svatého Kříže, most přes řeku Arno Ponte Vecchio, kostel Santa Maria Novella, palác Vecchio z počátku 14. století, palác rodiny Pitti a zahrady Boboli s barokními sochami. Město má rovněž mnoho muzeí a galerií, které by neměli uniknout vaší pozornost. Zajděte se podívat alespoň do galerie Uffizzi, muzea města Florencie, archeologického muzea a galerie dell´Accademia. Když si pořídíte levné letenky do Florencie, když jsou za výhodné ceny, výrazně na cestování ušetříte.

Levné letenky do Florencie

Leťte do italského města Florencie za nízké ceny a poznejte další kousek světa. Levné letenky do Florencie lze nyní zakoupit za velmi výhodné ceny a to s odletem přímo z Prahy, tak neváhejte. Nepromarněte svou příležitost a objednejte si levné letenky do Florencie online, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Florencie necelé 3 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Florence

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 7:05

Západ: 17:10

Pátek

zataženo

14°C

teplota 18°C 8°C

Sobota

zataženoMrholení

17°C

teplota 18°C 16°C

Neděle

zataženodeštík

19°C

teplota 21°C 16°C

Pondělí

zataženo

15°C

teplota 19°C 12°C

Letenka Florence

Florence se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Florence - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Florence.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace