letadlo ico Letenky do Etiopie
Ethiopia

Etiopie či oficiálně Etiopská federativní demokratická republika je vnitrozemský stát, ležící na východě afrického kontinentu. Nachází se v oblasti Afrického rohu, přičemž je to nejlidnatější vnitrozemský stát na světě a obecně druhý nejlidnatější v Africe. Žije zde neuvěřitelných 99,4 milionu obyvatel. Hlavním městem Etiopie je Addis Abeba, které má 3,3 milionu lidí. Úředním jazykem Etiopie je amharština a měnou etiopský birr. Časové pásmo Etiopie je +3 hodiny. Nyní seženete levné letenky do Etiopie s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 100 ETB = 49.75


Letiště Etiopie

Podnebí v Etiopii

Převažujícím typem klimatu je tropické monzunové, najdete tu ale i mírné a chladnější regiony. Obecně se tu střídají tři období a to sucha od října do února, lehkých dešťů od března do května a těžkých dešťů od června do září. Během roku v Etiopii spadne kolem 1 200 mm deště. Teploty jsou v podstatě neměnné a stále se pohybují kolem 25°C. V zimě může být trochu chladněji s teplotami kolem 18°C. Levné letenky do Etiopie si kupujte na období sucha.

Do Etiopie za turistickými cíli

Jedním z hlavních cílů v Etiopii je její hlavní město Addis Abeba, ve kterém můžete vidět Arat Kilo monument, náměstí Meskel Square, katedrálu svatého Jiří, divadlo Hager Fikir nebo národní muzeum Etiopie. Mnoho zajímavého najdete ale také ve městech jako je Lalibela, Harar, Tana nebo Bahir Dar. Etiopie nabízí také spoustu přírodních krás, které si vychutnáte v národním parku Simienské hory, národním parku Omo, u jezera Tana, rezervaci pro divoká zvířata Mile Serdo nebo Bale Mountains National Park. Nyní zakoupíte levné letenky do Etiopie za akční ceny a to s odletem přímo z Prahy, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dneska, dokud nějaké jsou.

Do Etiopie za přírodou

Etiopie má velmi rozmanitou faunu a flóru, kterou můžete vidět na vlastní oči díky levným letenkám do této destinace. Z flóry tu najdete velký počet nejrůznějších keřů, jasmín, vánoční hvězdy, ale také koření jako je kardamom, kadidlo, myrha, paprika a kmín. Ze zvířat tu ve volné divočině můžete vidět lvy, hyeny, antilopy, gazely, paviány, divoké osly, slony a další.

Levné letenky do Etiopie

Chcete se podívat do Afriky? Strávit tu příjemnou dovolenou? Nebojte se drahých letenek, do Etiopie se teď prodávají za akční ceny. Levné letenky do Etiopie jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Etiopie asi 8 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Neváhejte a kupte si akční letenky do Etiopie ještě dnes.

Etiopie

Etiopie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Etiopie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist