letadlo ico Levné letenky do Adis Abeba

Addis Abeba je hlavní a největší město Etiopie a leží v centrální části země. V překladu z národního jazyka, kterým je tu ahmarština, znamená Addis Abeba „nový květ“. Město bylo založeno v roce 1886 a to Menelikem II. a dnes v něm žije 3,3 milionu obyvatel. V metropolitní oblasti je to však až 4,5 milionu lidí. Měnou je v Addis Abeba stejně jako ve zbytku státu etiopský birr. Zabookujte si své levné letenky do Addis Abeba z Prahy hned teď, když jsou za akční ceny.

Letenky Praha - Adis Abeba

Bole International Airport

Zkratka letiště: ADD
Letenky do Etiopie - Adis Abeba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Addis Abeba

Mezinárodní letiště v Addis Abebě se jmenuje Addis Ababa Bole International Airport a leží v oblasti Bole asi 6 kilometrů jihovýchodně od centra města. Dříve bylo letiště známé jako Haile Selassie I. International Airport. Letiště v Addis Abebě funguje od roku 1961 a jeho značení je ADD. Má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a dva terminály, kdy Terminál 1 slouží domácím letům a má 4 brány a Terminál 2, sloužící mezinárodním letům, má bran 7. Každý rok je na letišti v Addis Abebě odbaveno přes 6,5 milionu spokojených cestujících, mezi kterými můžete být i vy, díky levným letenkám do Addis Abeby. Po přistání se z letiště v Addis Abebě do centra města dostanete taxíkem.

Aktuální kurz: 100 ETB = 52.81
Adis Abeba - místní čas: 17:27
Časové pásmo: Africa/Addis_Ababa (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 9.02497, 38.746891
Vzdálenost z Prahy: 5088 km


Do Addis Abeby za turistickými cíli

Pokud máte rádi výšky, určitě se v Addis Abebě podívejte na některou z věží, které vám poskytnou panoramatický výhled. Jedná se například o věž Huda, Nani, Bank Misr a Angola World Trade Center. Z církevních památek stojí za prohlídku Katedrála svatého Jiří z konce 19. století, mešita Grand Anwar Mosque a Katedrála svaté trojice. Nádherný je také starý císařský palác Menelika, pohřebiště císaře Haile Selassie a císařské rodiny, Národní muzeum, Národní divadlo či parlament. Ve čtvrti Merkato najdete největší otevřený trh v Africe, tak se tam nezapomeňte jít podívat. Ušetřete na cestě do Afriky a kupte si levné letenky do Addis Abeby s odletem z Prahy.

Levné letenky do Addis Abeba

Podívejte se do Afriky, konkrétně do Etiopie, teď se sem prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Addis Abeby jsou k dostání na internetu, kde si je hned můžete online zabookovat. Určitě s tím ale neotálejte, protože levné letenky do Addis Abeby jsou brzy pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Addis Abeby asi 8 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Adis Abeba

zataženo

22°C

Východ slunce: 6:16

Západ: 18:34

Středa

zataženo

22°C

teplota 26°C 18°C

Čtvrtek

zataženodeštík

22°C

teplota 26°C 17°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

21°C

teplota 23°C 16°C

Sobota

zataženodeštík

20°C

teplota 23°C 16°C

Neděle

sluncepolojasnoMrholení

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Adis Abeba

Adis Abeba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Adis Abeba - Etiopie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Adis Abeba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist