letadlo ico Levné letenky do Essen

Essen je město nacházející se v centrálním Porúří v Severním Porýní - Vestfálsku v Německu. Městem protéká řeka Ruhr. V Essenu bydlí přes 560 000 obyvatel, díky čemuž se řadí do seznamu deseti největších měst Německa. Stejně jako ve zbytku státu se i zde mluví německy a měnou je euro. Cestovat do Essenu se s levnými letenkami opravdu vyplatí.

Letenky Praha - Essen

Essen/Mülheim Airport

Zkratka letiště: ESS
Letenky do Německa - Essen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Essenu

Letiště Essen/Mülheim Airport s označením ESS je kromě jiného i domovskou základnou vzducholodí. Leží asi 8 kilometrů od Essenu a 5 kilometrů od města Mülheim. Za rok tudy projde zhruba 33 000 cestujících – včetně těch s levnými letenkami z Prahy. Před terminálem tu staví dvě autobusové linky, se kterými se lze dostat do města. Spoj číslo 130 jede směr Mülheim, autobus 145 do Essenu.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.41
Essen - místní čas: 2:16
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 51.450001, 7.01667
Vzdálenost z Prahy: 542 km


Do Essenu za turistickými cíli

Ve městě Essen se nachází mnoho zajímavých míst, která stojí za zhlédnutí. Jedná se například o památník Zeche Zollverein, historickou budovu Villa Hügel, Horní kostel Münster nebo operu Aalto. Řeka Ruhr ve městě vytvořila také jezero, kde můžete načerpat nové síly. A pokud máte rádi vánoční atmosféru, rezervujte si levné letenky až na prosinec, kdy se v Essenu konají velké vánoční trhy.

Levné letenky do Essenu

Pokud byste se rádi podívali do německého města Essen, právě nyní máte jedinečnou příležitost. Do této oblíbené destinace si můžete zakoupit letenky za nízké ceny s odletem z Prahy a pak už si jenom užívat zhruba pět hodin dlouhý let. Počet levných letenek není neomezený, proto si svoje letenky za nízké ceny do Essenu rezervujte včas.


Počasí Essen

zataženoMrholení

20°C

Východ slunce: 7:26

Západ: 19:19

Úterý

zataženo

16°C

teplota 18°C 14°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Čtvrtek

zataženo

16°C

teplota 18°C 13°C

Pátek

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 14°C

Letenka Essen

Essen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Essen - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Essen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace