letadlo ico Letenky do Ekvádoru
Ecuador

Ekvádor či oficiálně Republika Ekvádoru je země ležící na západě Jižní Afriky na pobřeží Tichého oceánu. K zemi patří také souostroví Galapágy, které se nachází asi 1 000 kilometrů západně od Ekvádoru v Pacifiku. Název Ekvádor v překladu ze španělštiny znamená „rovník“. Celková populace Ekvádoru je 16,1 milionu obyvatel, přičemž 2,6 milionu žijí v hlavním městě Quito. Úředními jazyky Ekvádoru jsou španělština, kečujština a šuárština. Měnou je americký dolar a také vlastní oběžné mince. Země leží v časovém pásmu -6 a -5 hodin. Levné letenky do Ekvádoru z Prahy teď seženete za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.48


Letiště Ekvádor

Podnebí v Ekvádoru

Klima Ekvádoru je velmi rozmanité vzhledem k terénu země, protož hlavní rozdíly jsou způsobené nadmořskou výškou. V horských údolích je mírné podnebí, na pobřeží vlhké subtropické s výskytem deštných pralesů a zóny v Pacifiku jsou tropického charakteru. Během léta jsou tu ale teploty obecně velmi vysoké a pohybují se kolem 30°C, zimy jsou naopak mírné s teplotami kolem 18°C. Levné letenky do Ekvádoru z Prahy si kupujte na letní období a užijte si dovolenou u moře.

Do Ekvádoru za turistickými cíli

Pokud chcete letět do Ekvádoru kvůli dovolené u moře, určitě se ubytujte v nějakém přímořském letovisku. Na pobřeží najdete písečné pláže, teplou vodu a mnoho vodních sportů, radovánek a turistických atrakcí. Láká-li vás historie Ekvádoru, určitě navštivte hlavní město Quito, jehož centrum v koloniálním stylu je zapsáno na seznamu UNESCO. Najdete tu Náměstí nezávislosti, prezidentský palác, katdrálu a arcibiskupský palác. Další město, které stojí za prohlídku, je Guayaquil, kde je k vidění maják na kopci Santa Ana Hill, metropolitní katedrála, radnice a most Guayaquil National Unity Bridge. Rovněž zajímavé věci jsou ve městě Cuenca, jehož centrum je také zapsáno na seznamu UNESCO. Ekvádor má mnoho tváří a záleží jen na vás, jakou si vyberete. Za přírodními úkazy a zajímavosti se vydejte například na Galapágy nebo do národního parku Cuyabeno. Levné letenky do Ekvádoru si může objednat kdokoli i s odletem z Prahy, tak proč ne i vy?

Do Ekvádoru za přírodou

Ekvádor má velmi rozmanitou a bohatou přírodu, kterou si můžete prohlédnout v její nezkrocené podobě. Stačí vyrazit do hor nebo do některého národního parku či deštného pralesa v Ekvádoru a můžete se tu setkat s lenochody, mravenečníky, malpami kapucínskými, kotulem veverkovitým, morčetem divokým, agouti, ocelotem, pumou a dalšími zvířaty. V oceánu pak lze vidět lachtany, velryby a delfíny. Užijte si přírodu s levnými letenkami do Ekvádoru na vlastní kůži.

Levné letenky do Ekvádoru

Toužíte cestovat po Jižní Americe, ale obáváte se vysokých výdajů za letenky? Tak to určitě rádi uslyšíte, že právě nyní se prodávají velmi levné letenky do Ekvádoru. Levné letenky jsou za akční ceny a s odletem z Prahy. Jejich rezervaci zvládne každý na internetu, není to nic těžkého. Průměrná doba letu je z Prahy do Ekvádoru asi 15 hodin a 15 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Ekvádoru ještě dnes.

Ekvádor

Ekvádor je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Ekvádoru čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist