letadlo ico Levné letenky do Dushanbe

Dušanbe je hlavní a největší město Tádžikistánu, státu nacházejícího se ve střední části Asie. Dušanbe leží v provincii Centrálně spravovaná oblast na západě země a v překladu z perštiny název znamená „Pondělí“. V centru města, kterým protéká řeka Varzob, žije přes 780 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom přes 1 milion. Úředním jazykem je tu tádžičtina a ruština, měnou je somoni. Dopřejte si dovolenou v Asii, stačí si včas koupit levné letenky do Dušanbe z Prahy.

Letenky Praha - Dushanbe

Dushanbe Airport

Zkratka letiště: DYU
Letenky do Tádžikistánu - Dushanbe

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dušanbe

Mezinárodní letiště Dushanbe International Airport je největší v Tádžikistánu a nachází se asi 5 kilometrů jihovýchodně od centra Dušanbe. Otevřeno bylo v roce 1929 a jeho IATA značení je DYU. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a dva terminály, ve kterých jsou odbavováni lidé z domácích i mezinárodních destinací. Každý rok jich tu může projít až 1,5 milionu, taková je totiž kapacita letiště v Dušanbe. Doprava do města je zajištěna autobusovými linkami a taxíky, také si můžete na letišti půjčit auto a vyrazit po vlastní ose. Levné letenky do Dušanbe z Prahy teď seženete za výhodné ceny.

Dushanbe
Aktuální kurz: 1 TJS = 1.84
Dushanbe - místní čas: 8:02
Časové pásmo: Asia/Dushanbe (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 38.557701, 68.779739
Vzdálenost z Prahy: 4404 km


Do Dušanbe za turistickými cíli

Ve městě Dušanbe je mnoho míst, kam se můžete během své dovolené podívat. Mezi hlavní památky města patří národní muzeum Tádžikistánu, palác Palace od Unity, synagoga Dušanbe, prezidentský palác Palace of Nationals a monument of Amir Ismail Samani. Za kulturními zážitky zamiřte do divadla Puppet Theatre či za odpočinkem do zoo v Dušanbe, která byla otevřena už v roce 1960. Poznejte kulturu tohoto státu a užijte si tak trochu jinou dovolenou – kupte si levné letenky do Dušanbe z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Dušanbe

Chcete se podívat do Tádžikistánu, ale nechcete dát jmění za letenky? Tak si kupte levné letenky do hlavního města Dušanbe a ušetřete. Tyto levné letenky jsou s odletem z Prahy a objednat si je lze snadno a rychle online, zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Dušanbe 9 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si své levné letenky do Dušanbe z Prahy ještě dnes.


Počasí Dushanbe

sluncepolojasno

24°C

Východ slunce: 5:00

Západ: 19:50

Středa

sluncepolojasno

26°C

teplota 33°C 21°C

Čtvrtek

slunce

27°C

teplota 35°C 21°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 36°C 23°C

Sobota

zataženo

27°C

teplota 36°C 21°C

Letenka Dushanbe

Dushanbe se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dushanbe - Tádžikistán i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dushanbe.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist