letadlo ico Levné letenky do Kalkaty

Dum Dum je město nacházející se nedaleko Kalkaty ve východní části Indie. Tato obec leží asi deset kilometrů severovýchodně od centra Kalkaty. V Dum Dumu žije asi 117 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu hindština a angličtina, měnou indická rupie. Do Dum Dumu se teď prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, tak nepromeškejte svou příležitost.

Letenky Praha - Kolkata / Dum Dum

Netaji Subhash Chandra Bose International Airport

Zkratka letiště: CCU
Letenky do Indie - Kolkata / Dum Dum

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Kolkata v Dum Dum

Mezinárodní letiště Netaji Subhas Chandra Bose International Airport se nachází právě v Dům Dumu, podle kterého dlouho dobu neslo i pojmenování. Leží celkem 17 kilometrů severovýchodně od centra Kalkaty. Jedná se o největší letiště pro východní Indii a páté nejrušnější letiště v celém státě. Netaji Subhas Chandra Bose International Airport bylo otevřeno v roce 1924 a jeho označení je CCU. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a tři terminály, které každý rok zvládnou obsloužit 5,6 milionu cestujících. U letiště staví autobusy i vlaky, určitě se tedy nemusíte bát, že byste se nedostali do centra Dum Dumu po přistání s levnými letenkami z Prahy.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Kolkata / Dum Dum - místní čas: 9:07
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 22.622219, 88.416939
Vzdálenost z Prahy: 6974 km


Do Dum Dumu u Kalkaty za turistickými cíli

V Dum Dumu můžete vidět tepat každodenní život lidí v Indii. Ve velkoměstech je život uzpůsoben turistickému ruchu, ale v Dum Dumu u Kalkaty můžete vidět Indii takovou, jaká opravdu je. Zajímavým místem v Dum Dumu je určitě typický indický bazar. Přileťte se do Dum Dumu a Kalkaty podívat osobně a určitě nebudete litovat.

Levné letenky do Kalkaty

Prozkoumejte dalekou Indii – s levnými letenkami se do této destinace můžete vypravit klidně hned teď. Do Kalkaty se prodávají levné letenky, které jsou dokonce s odletem z Prahy, takže nemusíte nikam složitě jezdit. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Kalkaty je 11 hodin a 35 minut. Využijte této příležitosti a rezervujte si levné letenky do Kalkaty ještě dnes.


Počasí Kolkata / Dum Dum

slunce

31°C

Východ slunce: 5:13

Západ: 17:58

Úterý

slunce

31°C

teplota 35°C 28°C

Středa

slunce

31°C

teplota 34°C 28°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

31°C

teplota 34°C 29°C

Pátek

zataženo

31°C

teplota 36°C 28°C

Letenka Kolkata / Dum Dum

Kolkata / Dum Dum se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kolkata / Dum Dum - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kalkaty.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist